Головна Військо Трьох юнаків з Шацького району урочисто провели на службу до Збройних сил...

Трьох юнаків з Шацького району урочисто провели на службу до Збройних сил України

4941

25 квітня в Шацькому районному військовому ко­місаріаті відбулися урочисті проводи призовників на строкову військову службу до лав Збройних сил України.

Бажання служити в Збройних силах виявили троє жителів Шацького району: Данилевич Олександр Вік­торович із с. Світязь, Дорош Юрій Романович із с. Ростань, Чак Олег Миколайович із с. Самійличі.

Подякував юнакам за прийняте важливе рішення військовий комісар Шацького РВК Василь Матвійчук та вру­чив солдатам військові квитки. Підполковник запевнив, що жодного з призовників не залучатимуть до участі в антитерористичній операції на сході України. Перший заступник голови Шацької райдерж­адміні­страції Віктор Плейтух, керуюча справами Шацької районної ради Ольга Сахарук, голова Ростанської сіль­ської ради Мирослава Кликоцюк та секретар Шацької селищної ради Людмила Цевух побажали юнакам з честю та гідністю виконати свій громадянський обо­в’язок перед державою та народом, повернутися до­дому справжніми чоловіками та стати гордістю та опорою для рідних.

Заодно представники влади вручили призовникам від місцевих громад пакети з речами першої необ­хідності.

Помолилися за майбутніх захисників України отець Олександр Кликоцюк, настоятель Свято-Геор­гі­їв­ського храму с. Ростань, та отець Олександр Че­ре­в­ко, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Пу­льмо. Священики благословили призовників на хорошу службу та подарували іконки.

Віта ШЕПЕЛЯ.