Головна Військо У “ВетеранХабі” у Володимирі відбулась зустріч з керівником “Ветеранського Бізнес Хабу” Львова

У “ВетеранХабі” у Володимирі відбулась зустріч з керівником “Ветеранського Бізнес Хабу” Львова

595

Днями голова правління ГО “ВБХ” Павло Зведенюк здійснив візит до ветеранського осередку “Ветеран Хаб” у місті Володимир. Під час зустрічі відбувся обмін досвідом ветеранських організацій та найкращими практиками у допомозі ветеранам.

На зустрічі членів ГО “ВетеранХаб” з Павлом Зведенюком обговорювали питання фінансової підтримки молодих підприємців, зокрема ветеранів,  співпраці з місцевими та міжнародними партнерами, залучення ґрантів та інвестицій для ветеранів, підтримки з юридичних та фінансових питань.
Представники ГО “ВетеранХаб” поділилися успішним досвідом організації психологічної підтримки для ветеранів та їх родин під час адаптації їх до мирного життя. Обговорили також майбутні спільні проєкти та можливості для налагодження тіснішої співпраці двох ветеранських організацій.
Захід відбувся у межах проєкту “Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині”, який реалізовує за підтримки HOVERLA/проєкт USAID в Україні ГО Волинський інститут Права у співпраці з ГО “Агенція регіонального розвитку Прибужжя” та Володимирської міської ради.