Головна Військо Урок мужності для студентів Шацького лісового коледжу

Урок мужності для студентів Шацького лісового коледжу

2994

З нагоди свят­ку­вання в Україні Дня Збройних сил України та з ме­тою формування у молоді високої патріотичної сві­домості для сту­дентів Шаць­кого лісового колед­жу ім. В.В.Сулька проведено «Урок муж­ності». Перед студентами вис­тупили демо­білі­зовані учасники АТО Віта­лій Бонк та Анатолій Занюк, які розповіли про буденне життя військовослужбовців на передовій, поділилися своїми спогадами про перебування на Сході України під час виконання бойових завдань. Вони розказали про звитягу, муж­ність українських воїнів у боротьбі з оку­пантами та терористами, дали відповіді на запитання, незважаючи на пережите, були відкриті та щирі.

Віталій Бонк поділився з присутніми, як хвилювався, коли його вперше відряди­ли на Схід України: «Перший бій – це надзвичайно складно. Ідеш, не знаючи, що на тебе чекає. Серце б’ється несамовито, вмикається інстинкт самозбереження, кожен усвідомлює: або ти, або тебе. Сидиш в окопі – і здається, ніяка сила тебе не виш­товхне з нього… Після першого зіткнення ніхто не розумів, що відбувається; ми на­віть не розмовляли між собою. Коли на твоїх очах вибухом розриває товаришів – цього відчуття не передати. Передова – це наступ ворога, снаряди, кров. Єдине, що допомагало жити і тримало на ногах, – віра в Бога і перемогу».

Анатолій Занюк добровільно пішов захищати територіальну цілісність України. У своєму виступі відмітив, що війна – це сльози і кров, і передусім через неї страждають діти, жінки і люди похилого віку. «Я би не хотів, щоб війна дійшла до нашого краю, і земляки пережили всі ті страхіття. Вірю, що ми переможемо, адже це наша земля, і життя тисяч невинних людей були віддані не просто так», – підсумував боєць.

Військовослужбовці закликали студентів не бути байдужими до ситуації в країні, адже війна може прийти до нас у будь-який момент. Гості зауважили, що сту­дентство – рушійна сила, без допомоги якої війна не може закінчитися.

Наш кор.