Головна Військо У Шацькій школі відбулася патріотична зустріч з учасниками АТО

У Шацькій школі відбулася патріотична зустріч з учасниками АТО

2807

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, в Шацькій школі І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів з учасниками АТО. До школи завітали Ігор Мар­тинюк, Микола Забродоцький та Віталій Бонк.

Почесні гості зустрілися з учнями 8-х та 1-х класів. Вось­ми­класники та першокласники радо вітали захисників України. Хлопці і дівчата, затамувавши подих, уважно слухали розпо­віді земляків, а потім задавали різні запитання. В класі пану­вала дружня та доброзичлива атмосфера. Відчувалося, що нашому молодому поколінню небайдужа доля своєї дер­жави.

Допитливими поглядами зу­с­тріли учасників АТО наші най­менші школярі – першо­клас­ники. Вони з цікавістю слухали гостей, читали їм вірші про Укра­­їну. «Ви – наше майбутнє. Ми переконані, що в нашій школі під­рос­тає достойна зміна, яка бу­де захищати кордони Укра­їни», – підсумував у кінці сво­го виступу Микола Забро­доцький. Максим Сорочук, Пре­зидент УР СПРУТ, від імені учнів всієї шко­ли подякував гостям і пода­ру­вав квіти, а у виконанні Кате­ри­ни Хвисючик, учениці 8-А кла­су, прозвучала пісня «Не­хай кві­тує Україна».

Хлопці-військові також по­бу­вали у ролі журі на святі ко­зацької пісні та строю, яке проходило в цей день у школі і було присвячене Дню захис­ни­ка України, УПА та Дню україн­ського козацтва. У ньому взяли участь учні 6-11 класів. Пану­вала святкова атмосфера, від­чувався дух патріотизму. Учас­ники заходу співали гімн Укра­їни, поклавши руку на серце, а потім звучала у виконанні кож­ного класу козацька пісня. Ко­жен класний керівник вболівав та морально підтримував свій клас під час виступу. В кінці свята ведучі привітали гостей, бійців, дітей та вчителів школи з Днем захисника України, – по­відомляє Міністерство куль­тури УР СПРУТ ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк.