Головна Військо В Шацьку урочисто провели на строкову службу призовника

В Шацьку урочисто провели на строкову службу призовника

4961

У квітні в Україні розпочався черговий призов на строкову вій­ськову службу. Триватиме він два місяці – до кінця травня. Служити до війська підуть при­датні за станом здоров’я чо­ло­віки. Їм повинно бути від 20 до 27 років на момент відправ­лен­ня до військових частин.

Стартував весняний призов і в Шацькому районі. 5 квітня до лав Збройних сил України уро­чисто провели жителя смт Ша­цьк (урочище Венське) Віталія Дзядука. Ще один житель ра­йон­ного центру Михайло Онуфрійчук пішов в армію з Маневицького району.

Віталію подякували за прий­няте ним важливе рішення Ва­силь Матвійчук, військовий ко­мі­сар Шацького районного вій­сь­кового комісаріату, і Василь Голядинець, голова Шацької рай­держадміністрації. Побажа­ли гордо нести звання захис­ни­ка Батьківщини, сумлінно ви­ко­нувати присягу на вірність українському народові і повер­ну­тися додому сильним і змуж­нілим. Помолився за призов­ни­ка, покропив свяченою водою і благословив на військову служ­бу отець Роман Скірак, настоя­тель парафії святого Архістра­тига Михаїла смт Шацьк, вій­ськовий капелан.

Також Віталію Дзядуку вру­чили від Шацької селищної ради пакет з речами першої необ­хідності.

Як повідомляють у Мінобо­рони, до Збройних сил України для проходження строкової вій­ськової служби цієї весни спря­мують 14 135 осіб. Зокрема, до Збройних сил України – 9 135 призовників, до Національної гвар­дії – 4 200 військовослуж­бовців, до Державної спеціа­льної служби транспорту – 800 чоловік.

У Міністерстві оборони за­певняють, що жодного з при­зов­ників не залучатимуть до уча­сті в антитерористичній опе­рації на сході України. Також, відповідно до Закону «Про вій­ськову службу», призовникам нададуть разову матеріальну допомогу у розмірі двох про­житкових мінімумів. Тобто 3 293 гривні 13 копійок.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.