Головна Військо У дворах Нововолинська зібрали 7 бусів одягу і харчів на передову

У дворах Нововолинська зібрали 7 бусів одягу і харчів на передову

2613

Учора в Нововолинську активісти збирали у дворах речову й продуктову допомогу для бійців у зону АТО. Враженнями ділиться організатор акції — депутат міської ради Руслан Влодарчик:

— Разом сила! Минув насичений, я б сказав — напружений день, але позитив від виконаної роботи зашкалює!!!

Почалося все з купи дзвінків, телефони розривались. Плюс був у тому, що всі мобілізувались – і справа пішла. Люди просто самі почали нас чекати, шукати, іноді навіть доганяли автомобілі, аби віддати речі, внести свою частку в допомогу хлопцям, які ризикують здоров’ям, а деколи й життям, щоб ми з вами могли спокійно займатися своїми справами й відпочивати вдома.

За три години було зібрано під зав'язку 7 бусів різноманітної допомоги, а це:

— теплі речі (матраси, ковдри, подушки, шкарпетки, дублянки, теплі куртки, кофти, рукавиці);
 — продукти (консервація, картопля, цибуля, часник, морква).

Дуже важливі речі:
— військовий реманент (бушлати, форма, спальники, берці);
— ліки;
— балони — 7шт. (для буржуйок);
— рибальські сітки та клаптики для виготовлення маскувальних сіток… І багато чого іншого.

Великий уклін та подяка всім небайдужим мешканцям, які, попри дошкульний мороз, не полінувалися принести речі для наших вояків. Хотів би подякувати від свого імені всім небайдужим волонтерам — у вихідний день, який можна було приділити сім’ї, активно допомагали хлопцям із забезпеченням, вкрай важливим на даному етапі.

Наостанок хотів би звернутись до «небайдужих людей-редисок»: не хочете допомагати — не заважайте. Іншими словами, якщо вам щось не подобається… або хтось, хто виконує цю копітку, але потрібну справу, — злізьте з диванів, станьте на їхнє місце та виконайте цю важку роботу самі. Ми будемо тільки раді!

Слава Україні!!!