Головна Цікаво Освіта за кордоном в Польщі

Освіта за кордоном в Польщі

894

Освіта за кордоном (https://mojaedukacja.com/navchanna-za-kordonom) з кожним роком залучає все більшу кількість вітчизняних школярів. Гарантії вступу, допомога в складанні іспитів, висока матеріальна підтримка з боку держави, – все це доступно для будь-якого іноземного абітурієнта польського ВНЗ. Щорічно університети Польщі пропонують нові можливості абітурієнтам із сусідніх країн: бюджетні місця, безкоштовні мовні курси в позаурочний час і спеціальні програми, що дають можливість навчатися на пільгових умовах.

Освіта в Польщі (https://mojaedukacja.com/vyja-osvita-polshi) є оптимальним варіантом для українських абітурієнтів, які закінчили школу. Це престижно, перспективно, модно і сучасно. З численних вищих навчальних закладів, розташованих за кордоном, саме польські ВНЗ пропонують якісне навчання для іноземців.

На території польської республіки розташовано більше 500 вищих навчальних закладів, які приймають українських учнів. До їх числа відносяться всесвітньо відомі Варшавський, Вроцлавський і Ягеллонський університети, Університет імена Адама Міцкевича та Гданську медичний університет, які готують кваліфікованих фахівців і допомагають їм знайти високооплачувану роботу. Як проходить навчання в Польщі для українців, ви дізнаєтеся у фахівців міжнародного проекту «Моя Едукація».

Навчатися в польському університеті може будь-який українець, який закінчив 9 або 11 класів, а також бакалаври і магістри вітчизняних ВНЗ. Навчання в Польщі після 9 класу доступне в ліцеях і технікумах. Студентам пропонуються такі напрямки, як «Інформатика», «Косметологія», «Готельний бізнес», «Соціально-правовий сегмент» і «Економіка». Абітурієнти, які мають повну загальну середню освіту, можуть навчатися в найпрестижніших державних або комерційних ВНЗ Польщі.

Як вступити в польський ВУЗ

Для вступу в польський університет необхідно визначитися з навчальним закладом, напрямком і спеціальністю, пройти мовні курси польської або англійської, зібрати пакет документів і надати його приймальні комісії. До необхідної документації відноситься:

  • паспорт український;
  • паспорт закордонний;
  • свідоцтво про народження;
  • сертифікат від мовної школи;
  • атестат з додатком;
  • фотографії;
  • медична довідка 086-У.

Вартість навчання в Польщі залежить від деяких факторів: університет, спеціальність, форма навчання, мова викладання. Здобути освіту в технікумі – недороге задоволення. Дані навчальні заклади також пропонують додаткові курси польської мови, за які вам не доведеться платити.

Найбільш доступними є приватні університети, більш дорогими – державні. Перевагою останніх є престижність, адже саме випускники державних ВНЗ розглядаються як кандидати на роботи у великих міжнародних компаніях. Крім місцевих компаній ви зможете розглядати європейські, китайські та американські організації, великі корпорації, які потребують досвідчених кадрів.

Цікаві пропозиції від польських університетів

Польські університети славляться інноваційною системою навчання, лояльним ставленням і чудовим викладацьким складом. Аудиторії навчальних закладів облаштовані сучасно і зручно. Для більш швидкого сприйняття інформації дозволено користуватися технікою та Інтернет-ресурсами. Найкращі університети в Польщі ви знайдете на офіційному сайті компанії Моя Едукація. У списку зібрано понад 500 навчальних закладів, в які можуть вступити учні після 9 або 11 класу, а також бакалаври і магістри вітчизняних ВНЗ.

У Вузах Польщі можна навчатися за денною, заочною та віддаленою програмою. Денні групи найпопулярніші, тому що всі випускники отримують високі знання і повне розуміння профільної спеціальності. Нерідко іноземні студенти віддають перевагу заочній формі навчання, так як мають постійну роботу на території батьківщини. Дистанційне навчання за кордоном привертає увагу доступною вартістю і відсутністю необхідності переміщатися між країнами. Така форма навчання підійде тим, хто працює і бажає отримати додаткову спеціальність.

Розцінки на навчання в Польщі залежать від багатьох факторів. Найдоступнішим варіантом буде вступити в комерційний університет, яких в Польщі дуже багато. Більш популярними все ж залишаються державні ВНЗ, так як вони найбільш престижні, а їх випускники цінуються міжнародними компаніями. Безкоштовне навчання за кордоном також можливо, але ця можливість доступна лише тим, хто має карту поляка або володіє високими знаннями основних предметів. Крім цього, щорічно навчальні заклади польської республіки спільно з державою проводять різні стипендіальні програми для іноземних абітурієнтів. Які гранти на навчання за кордоном доступні в 2017 році, ви дізнаєтеся у представників компанії Моя Едукація.

У стипендіальних програмах можуть взяти участь студенти зі Східної Європи, які відмінно володіють польською або англійською мовою. Перевага віддається цілеспрямованим і амбітним молодим людям, які бажають зробити внесок в науку і дослідження. Гранти на навчання пропонують такі вищі навчальні заклади, як Варшавський політехнічний університет, Економічний університет в Катовіцах і Лодзинский технічний університет.