Головна Цікаво Списки дільничних виборчих комісій та їх склад в населених пунктах Шацького району

Списки дільничних виборчих комісій та їх склад в населених пунктах Шацького району

332

Додаток 1 до постанови окружної виборчої комісії  від  05 липня  2019 року  № 10

Одномандатний виборчий округ № 21

Позачергові вибори народних депутатів України

21 липня 2019 року

СКЛАД

дільничних виборчих комісій

 

Дільнична виборча комісія № 070942

Голова комісіїПекалюк Олександр Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Заступник голови комісіїКлючук Любов Андріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїБоярчук Людмила Данилівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Члени комісії:

Арват Лариса Семенівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дрозд Юрій Миколайович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Зінько Олена Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Корець Ірина Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Лагодич Віта Віталіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Мисюрина Ліана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Плейтух Людмила Степанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Чак Валентина Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Чак Ігор Петрович, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 070943

Голова комісіїРоманець Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісіїСахарук Галина Антонівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Секретар комісіїСемерей Антон Сергійович, 2000 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Члени комісії:

Вільнер Ігор Володимирович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Гарват Віталій Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Дударчук Михійло Михайлович, 1940 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Земська Віта Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Кужель Галина Адамівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Мегель Галина Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Петрук Наталія Сергіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Сиротюк Ніна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Терета Надія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Угляниця Ольга Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Узіюк Сергій Сергійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 070944

Голова комісіїСидорець Микола Степанович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Заступник голови комісіїКрат Тетяна Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїТюкова Тетяна Антонівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Члени комісії:

Вирович Лілія Федорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гаврось Наталія Миколаївна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Дударчук Сергій Маркович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Жипа Іванна Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Карпук Михайло Олександрович, 1965 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Марчук Тетяна Денисівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Редько Сергій Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Стаднік Валентина Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Цюп’ях Андрій Леонідович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Шайнюк Надія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Дільнична виборча комісія № 070945

Голова комісіїШтандер Галина Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Заступник голови комісіїШепеля Степан Дем’янович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїКарпук Ольга Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Члени комісії:

Влащук Валентина Трохимівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Грицюк Лідія Костянтинівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Дударчук Надія Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дударчук Ольга Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Забродоцька Галина Арсенівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Пекалюк Василь Васильович, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Сидорець Наталія Сергіївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Сидорук Оксана Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Цюриць Людмила Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Шачанін Галина Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 070946

Голова комісіїДударчук Віктор Олександрович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Заступник голови комісіїКостецька Аліна Вікторівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Секретар комісіїКорнелюк Галина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Члени комісії:

Борсук Олександр Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Валігулова Любов Федорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ващук Людмила Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Гінайло Оксана Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Гірич Валентина Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гірич Олена Федорівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Левак Оксана Валеріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мороз Валентина Ілівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Писачук Іван Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Прадун Олександр Степанович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Рудчик Вячеслав Вячеславович, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 070947

Голова комісіїЦвид Ярослав Миколайович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Заступник голови комісіїОксентюк Іван Олександрович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Секретар комісіїКужель Наталія Степанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Дубина Світлана Андріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Єрмакова Наталія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Коваль Олександр Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Косинець Сергій Олександрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Пишук Ольга Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Стельмашук Віра Володимирівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Хомік Ольга Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Цвид Світлана Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Цвір Ганна Андріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 070948

Голова комісіїЦюпяшук Олександр Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Заступник голови комісіїНазарук Галина Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїСугрин Мирослава Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Члени комісії:

Глущук Світлана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Дужич Анатолій Олексійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Жипа Галина Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Коренчук Василь Степанович, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Самойліч Людмила Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Сугрин Юрій Анатолійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Сучок Олена Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Цюп’яшук Лариса Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Цюп’яшук Світлана Луківна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 070949

Голова комісіїГолядинець Тамара Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісіїЯгодинець Марія Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Секретар комісіїСівак Аліна Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Члени комісії:

Бутовин Руслан Дмитрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Голядинець Майя Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Голядинець Надія Адамівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Кот Аліна Петрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Сіжук Марія Марківна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Сіжук Світлана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Стельмашук Володимир Миколайович, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Хмизовець Людмила Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 070950

Голова комісіїМельничук Марія Луківна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Заступник голови комісіїАлександрова Наталія Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Секретар комісіїКімачук Ольга Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Члени комісії:

Бакун Валентина Дмитрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бакун Галина Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Бранчук Іван Васильвич, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Бранчук Світлана Анатоліївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дацик Лідія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дацик Олена Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Кудь Володимир Дмитрович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Писачук Олена Сергієвна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пронь Олександр Дмитрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Редько Наталія Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Яльницька Галина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Дільнична виборча комісія № 070951

Голова комісіїШульга Сергій Несторович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Заступник голови комісіїПисачук Олена Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїГуж Анатолій Миколайович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Члени комісії:

Богута Тетяна Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Демедюк Світлана Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Демчунь Олег Григорович, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Забродоцька Лідія Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Карамач Руслана Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Мороз Світлана Яківна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Пісачук Марія Пилипівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Шульга Ірина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Янчук Наталія Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 070952

Голова комісіїЛагодіч Лідія Зіновіївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Заступник голови комісіїКарамач Євгенія Іллічна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Секретар комісіїЖук Віктор Миколайович, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бакун Любов Яківна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Бакун Олекандр Петрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Омельчук Ольга Анатоліївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Остапук Олег Миколайович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Піщанюк Ольга Митрофанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Прилепа Надія Романівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пронь Тетяна Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Яковініч Євдокія Мусіївна, 1946 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дільнична виборча комісія № 070953

Голова комісіїОмельчук Надія Несторівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Заступник голови комісіїКатеринич Олександра Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїБакун Аліна Алимівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Члени комісії:

Бакун Віталій Петрович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гусейнова Людмила Володимирівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Дацик Анна Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Карамач Галина Максимівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Ковальчук Сергій Анатолійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Корень Микола Дмитрович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Лобова Юлія Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Сендер Віра Луківна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Хоміч Микола Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 070954

Голова комісіїКропивник Ніна Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісіїЦюп’ях Тетяна Титівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїГінчук Лариса Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Члени комісії:

Гінчук Марія Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Демих Юлія Ігорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Демчук Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Зубчик Валентина Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Савчук Дмитро Андрійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Семерей Валентина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Сташук Людмила Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Сулік Катерина Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Сулім Вікторія Валеріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Дільнична виборча комісія № 070955

Голова комісіїПех Віктор Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Заступник голови комісіїГінчук Ніна Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїСіжук Василь Микоайович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Члени комісії:

Данилюк Людмила Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Карпук Надія Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Прасюк Анастасія Петрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Сахарук Тетяна Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сіжук Марія Улянівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Сіжук Олександр Олесандрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Цюпах Віктор Володимирович, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Цюп’ях Марина Леонідівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Яцик Оксана Миколаївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Дільнична виборча комісія № 070956

Голова комісіїСидорук Валентина Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Заступник голови комісіїЧак Діана Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Секретар комісіїДунець Олена Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Члени комісії:

Бондар Тетяна Яківна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Дударчук Ольга Євстахіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дунець Василь Васильович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Захожа Тетяна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Короць Валентин Юхимович, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кропивник Галина Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Левак Надія Кирилівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Приступа Олена Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Сулім Ніна Павлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шепеля Тетяна Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 070957

Голова комісіїЛис Леонід Максимоаич, 1963 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Заступник голови комісіїДемих Віктор Адамович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїПрасюк Іван Миколайович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Члени комісії:

Бондар Олег Васильович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Гірич Василь Денисович, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Данилюк Сергій Омелянович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Демих Світлана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дунець Василь Адамович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Лис Лідія Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лис Світлана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Носуліч Надія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Цивінська Наталія Сергіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 070958

Голова комісіїПилипчук Любов Станіславівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Заступник голови комісіїПекур Людмила Федорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Секретар комісіїТкачук Петро Петрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Члени комісії:

Войтович Сергій Іванович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Гарчук Лариса Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Гловацька Надія Зіновіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Демедюк Галина Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Дмитрук Оксана Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Дорош Ганна Филимонівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Дорош Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Ільчук Наталія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Нестерук Ольга Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 070959

Голова комісіїЗанюк Людмила Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Заступник голови комісіїТкачук Любов Дмитрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Секретар комісіїЗанюк Валентина Макарівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Члени комісії:

Гвоздецька Галина Зіновіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Голянтич Неля Федорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Дмитрук Надія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дрозд Олеся Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Куран Надія Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Остапчук Євгенія Сергіївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Петрина Зінаїда Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Саган Галина Романівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Саган Сергій Вікторович, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Дільнична виборча комісія № 070960

Голова комісіїВіннічук Ольга Анатоліївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Заступник голови комісіїПрилепа Ярослав Миколайович, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїВойтович Надія Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Члени комісії:

Бондарук Людмила Сергіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Бондарук Надія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Бондарук Олександр Сергійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Войтович Наталія Олександрівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гринь Світлана Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дорош Ольга Миколаївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Жук Алла Георгіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Марчук Таїсія Романівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Проскура Микола Станіславович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 070961

Голова комісіїЦірута Олександр Вікторович, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісіїСидорук Наталія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Секретар комісіїВойтович Олександр Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бобок Людмила Сергіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Голядинець Лариса Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дорош Сергій Анатолійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Занюк Андрій Сергійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Занюк Ганна Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Занюк Майя Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Занюк Олександр Володимирович, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Козак Микола Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Кот Петро Петрович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Цьось Анатолій Анатолійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 070962

Голова комісіїКорчук Валентина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісіїГорун Марія Федорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Секретар комісіїЛукашук Алла Вікторівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Члени комісії:

Глушкова Лариса Онуфріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Клок Галина Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Козак Майя Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Корчук Микола Романович, 1953 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лукашук Іванна Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Лукашук Любов Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Миць Галина Борисівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Нехін Петро Михайлович, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Омельчук Тетяна Адамівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Остапук Олена Дем’янівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Шечук Микола Григорович, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Дільнична виборча комісія № 070963

Голова комісіїДрозд Ніна Савівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісіїКостецька Світлана Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Секретар комісіїДрозд Тетяна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Вирвич Ірина Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Вітьман Марія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Гловацький Олег Андрійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Костецький Валерій Іванович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лукашук Тетяна Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Назарук Михайло Михайлович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Назарук Петро Михайлович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Оксентюк Олександр Володимирович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Сукач Володимир Іванович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 070964

Голова комісіїДружинович Тетяна Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Заступник голови комісіїГаврилюк Світлана Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Секретар комісіїБаранчук Віктор Степанович, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Члени комісії:

Бруско Віра Іванівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бруско Світлана Макарівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Герасимук Лідія Борисівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гуменюк Святослав Валентинович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Дорош Ганна Михайлівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дорош Олена Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Миць Лариса Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ніколайчу Людмила Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Сакура Надія Сергіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Селихлеонід Кирилович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Дільнична виборча комісія № 070965

Голова комісіїГрицюк Марія Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісіїКущик Валентина Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Секретар комісіїЧак Надія Трохимівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Члени комісії:

Балацька Ірина Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Богдан Віталій Іванович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Гінайло Валерій Трохимович, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Кущик Ірина Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Прасюк Віра Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тимошук Іван Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Трофімук Борис Вікторович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Цвинкалевич Світлана Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Чак Людмила Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Янчук Галина Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Дільнична виборча комісія № 070966

Голова комісіїПіскуровська Галина Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Заступник голови комісіїГигера Ярослава Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Секретар комісіїПех Надія Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Члени комісії:

Верчук Валентина Валеріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Данилевич Валентина Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Оксентюк Вікторія Олександрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Пех Віталій Степанович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Пех Петро Миколайович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Пех Світлана Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пех Світлана Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Пех Степан Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Созанська Ніна Адамівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 070967

Голова комісіїЛончук Наталія Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Заступник голови комісіїПоложевець Олексій Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Секретар комісіїПоложевець Тетяна Микитівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Гриппа Ніна Олексіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Грицюк Світлана Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Демих Надія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Костюк Валентина Павлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Лончук Олександр Прокопович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Положевець Микола Онуфрійович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Савош Ігор Миколайович, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Челядин Олена Олексіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Штандер Валентина Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Яговець Марія Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 070968

Голова комісіїЛукашук Руслана Вікторівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Заступник голови комісіїХомік Наталія Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Секретар комісіїПлейтух Людмила Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Демченко Віталій Володимирович, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Карпук Лідія Тимофіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Монич Катерина Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Озімок Ніна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Омельчук Валерій Адамович, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Омельчук Віталій Валерійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Прокопчук Ольга Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Сакура Людмила Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Сиротюк Валентина Адамівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Цвид Людмила Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Дільнична виборча комісія № 070969

Голова комісіїСахарук Тетяна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Заступник голови комісіїПоліщук Лариса Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісіїГарват Тетяна Борисівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Члени комісії:

Голядинець Надія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Мисюрина Олена Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сахарук Галина Адамівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Сахарук Олена Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Цимук Марія Тимофіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Штемпель Анатолій Якович, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Штемпель Ірина Анатоліївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Яновець Валентина Сидорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Яновець Тетяна Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Дільнична виборча комісія № 070970

Голова комісіїСіжук Надія Антонівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

Заступник голови комісіїДибалюк Галина Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Секретар комісіїШульга Сергій Вікторович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Члени комісії:

Брусько Галина Потапівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Голядинець Олена Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Денисовець Олеся Андріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Носуліч Валентина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Прокопчук Марина Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Сацюк Лариса Адамівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сіжук Євгенія Якимівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія “Європейська Солідарність”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сіжук Надія Сергіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Шульга Ольга Віталіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Поліщук Юрій Петрович.

Секретар

окружної виборчої комісії

 

Верчук С. С.