Головна Цікаво Як вибрати батарейку?

Як вибрати батарейку?

1609
Батарейка лужна, Alkaline
Батарейка лужна, Alkaline

Більшість споживачів поділяють всі елементи живлення на дорогі і недорогі. І, здавалося б, чого простіше терміново потрібна батарейка, можна купити найпростішу, елементарну. Ту, яка стоїть зовсім копійки. Але давайте розберемося: так чи багато ми економимо, купуючи дешевий елемент живлення?

Сольові елементи живлення

Коштують вугільно-цинкові (тобто сольові) батарейки зовсім недорого. Але крім мінімальної ціни, мабуть, складно відшукати інші достоїнства. Ці вироби відрізняють низький термін служби, різке падіння заряду, коли батарейка начитає «сідати». До того ж цей елемент живлення втрачає свої характеристики при падінні температури повітря, а на морозі і зовсім відмовляється працювати. Вони мають і мінімальний термін зберігання. Для виробництва цих батарейок йде дуже дешеву сировину, але ось покупцям така продукція не обіцяє ніякої економії. Елемент живлення занадто часто доводиться міняти. Тому торгова марка ЕРА не випускає таку продукцію.

Літієві і алкалінові батарейки

Елементи живлення даних типів прослужать набагато довше, у них велика ємність, вони відмінно переносять низьку температуру. До того ж вони краще працюють при імпульсних навантаженнях і мають більш тривалий термін зберігання.

Лужні батарейки сьогодні часто називають алкалінових, і ось чому: АЛКАЛІН (ALKALINE) в перекладі з англійської це лужний, і в міжнародній практиці таку назву зустрічається частіше. Вибрати батарейка d ви можете на сторінці інтернет-магазину 070.com.ua з доставкою по Україні.

Серед елементів живлення ЕРА можна знайти тільки алкалінові і літієві батарейки, які при розумній ціні мають високу якість. Перш, ніж потрапити на прилавки магазинів, усі товари ЕРА проходять ретельну перевірку.

Види за розміром

Тим не менше, одноразові батарейки ще рано відправляти на звалище історії. Перш за все, доступність за ціною не дозволить їх списати в утиль, тому корисно розібратися в класифікації батарейок за розмірами.

ААА – невелика батарейка, в народі також відома як «мізинчикові». Висотою близько 4,5 сантиметрів і діаметром близько сантиметра. Напруга становить 1,5 вольт.

АА – ще одна мініатюрна батарейка, її також називають «пальчикова». Висота становить 5,5 сантиметрів, діаметр – близько 1,5 сантиметрів, а напруга – не більше 1,5 вольт.

C – ці батарейки називають «дюймовочками» або «ескамі» через висоту – п’ять сантиметрів. Діаметр становить 2,6 сантиметра, а напруга 1,5 вольта.

D – це найбільша батарейка, тому її неофіційно прозвали «бочка». Напруга стандартне, висота – 6,1 сантиметра, діаметр – 3, 4 сантиметри.

PP3, або «крона», – елемент з найвищим напругою в дев’ять вольт, висотою 4,8 сантиметра і діаметром 2,6 сантиметра. У цій батарейка обидва контакти розташовані з одного боку.