Головна Цікаво Як вибрати освітній мультимедійний інтерактивний комплекс для школи

Як вибрати освітній мультимедійний інтерактивний комплекс для школи

675
Проектор мультимедийный Acer

Для сучасної школи вибір мультимедійного інтерактивного комплексу став звичайним, хоч і досі заплутаним питанням. І хоч ціни більшою мірою вирівнялися-різноманіття технологій і функціональних можливостей іноді ставить перед не легким вибором.
Шкільний мультимедійний інтерактивний комплекс

Порівняно з попередніми роками – немає ніякого сенсу купувати в освітній заклад просто мультимедійний комплекс – проектор, який проектує зображення на світлу поверхню з комп’ютера або ноутбука. Потреба в, насиченою матеріалом, подачі інформації в короткий проміжок часу, легке засвоєння знань і їх контроль вимагають нового підходу зі взаємодією.

Інтерактивний комплекс – набір обладнання, що дозволяє прямо або через засоби взаємодіяти з навчальними матеріалами. Побічними перевагами тут виступають як економія часу на підготовку матеріалів (їх легка адаптація), так і при перевірці знань (за допомогою програмного комплексу). Без належного програмного забезпечення під потреби школи – ефективність зменшується вдвічі.

Чому якісний набір коштує дорого?

Є можливість підібрати DLP проектор комплект дешево-до 30 000 грн на сайті Елмір. Проектор звичайно не буде короткофокусним – засліпить очі вчитель якщо яскравий, в іншому разі слабкої яскравості просто зображення буде погано видно і тому в ньому відпаде сенс взагалі.

Тому рекомендуємо ставитися виважено до вибору комплексу мультимедійно-інтерактивного обладнання для школи, як в цілях економії коштів так і для повного використання доступних функцій у процесі навчання. Залучаючи весь клас до активної роботи, ви демонструєте зміни наочно – з якісним програмним забезпеченням це легко.

Набори звичайно повинні бути доповнені сучасним продуктивним ноутбуком. Обидва варіанти поставляються нами з ліцензійною операційною системою і офісним пакетом програм, і можуть бути рекомендовані для застосування. Але мета такого порівняння – реальна оцінка характеристик у співвідношенні з потребами, які закривають, тому що часто використовуються не в повній мірі або не під вимоги навчального закладу.

Як видно з порівняльної таблиці вище, цілі і можливості розходяться кардинально. Перший-зручно переносити між аудиторіями, тим більше кількість торкань прекрасно підходить маленьким навчальним класам. Другий встановлюється в основному стаціонарно і дозволяє одночасно кільком учням брати активну участь.

Перевагою для школи, з використанням SMART дошки SBM680v, є неймовірна кількість вже готових матеріалів для навчання і доступних розроблених програм (бренд виробника є дуже популярним і через якість залишиться таким і далі). Цінністю рішення на базі проектора Epson є вже вбудоване інтерактивне програмне забезпечення Smart, що полегшує створення нових матеріалів.

Об’єктивно – спираючись на вимоги наказу 704, щодо забезпечення навчальних закладів, обидва варіанти підходять для навчання. Різниця у функціях не значна – згідно наказу Тип2 з інтерактивним проектором не регламентує кількість дотиків що розпізнаються (їх одночасно до 2х). У наказі Тип1 має вищі вимоги до функціональності-не менше 6ти дотиків-і дошка їх виконує (до 8ми).

Розглянемо більш глибоко технологічні особливості! Якщо простими словами пояснити те в проекторі EB-536 Wi використана технологія 3LCD (власна розробка Epson) – яскраве зображення, насичене кольорами, плавні градієнти відтінків, і головне – безшумність технології. Якщо таке рішення більш зручне для очей, то в наборі Тип1 використано одне-матричну технологію DLP – менша яскравість, може супроводжуватися незначним шумом, але через високу чіткість зображення тексти читати більш зручно.

Інших особливих відмінностей немає – обидва мають вбудований динамік, за якістю звуку зі своєю роботою справляється. Підтримуються основні формати і методи підключення. обох обладнані пультами дистанційного керування для зручності і необхідними кабелями.

Чому варто звернути увагу на комплектацію Тип1, де взято за основу прогресивну дошку? Оригінальна лампа проектора (їх в наборі йде 2ві) буде працювати значно довше і ви будете мати гарантію чіткого, контрастного на білому, тексту – що є основним у навчанні. Таке рішення, на нашу думку, більш оптимальне.

Це чесне пропозицію 8000 годин роботи – кожна лампа 4000 в максимально яскравому режимі (без приписів дрібним текстом, як дуже часто вказують не реальний а економний режим, що завищує показник в значній мірі не під цілі навчання).