Головна Життя Голодування та постійний рух – мої перші лікарі

Голодування та постійний рух – мої перші лікарі

5570

Свою систему оздоровлення організму от уже більше десятка років творить жителька селища Шацьк Надія Іванівна Стаднік. Її власний шлях від хвороб до здоров’я виявився важким і складним, але помічним. І вже тепер жінка ділиться своїми рецептами здоров’я з родичами, подругами, знайомими, а також читачами газети «Бабушка», де кілька разів друкувалися її статті.

– Інтерес до народного цілительства у мене (та, мабуть, як і у багатьох інших) був завжди, – говорить Надія Іванівна. – Постійно вичитувала з газет статті з різно­манітними рецептами оздоров­лен­ня та лікування, вирізала та зберігала їх. Але єдиної комплек­сної системи так і не знаходила навіть у відомих травників. Одного разу в Луцьку у 1998 році випад­ково натрапила на три книги: «Чу­до голодания» П.Брегга, «Попро­щайтесь с болезнями» М.Гогулан, та «40 дней поста» В.Черкасова, в яких була викладена і система лікування, і наведені приклади з життя, з власного досвіду. Про­читавши їх, зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно, бо ж проб­леми із здоров’ям розпочалися після 45 років.

Працювали Надія та Володи­мир Стадніки завжди важко, бо ж тримали у господарстві дві коро­ви, коня, троє свиней, птицю, оброб­ляли два гектари поля. Тож після важкої роботи стала дуже втомлюватися, а для того, щоб відпочити, потрібно було кілька днів. Та й чоловік скаржився на болі в серці після того, як переніс передінфарктний стан. Ліки від серця постійно носив при собі, вони були і в автомобілі, і в кожній кишені штанів чи куртки, в будинку – в кожному кутку. Зрозуміла, що потрібно щось робити, інакше далі буде ще гірше. Зробила чоловіку еліксир довголіття, про який вичитала в газеті, і з того часу він повикидав усі свої медикаменти. Спочатку систему голодування пані Надія випробувала на собі. Перше її голодування тривало з 25 січня по 14 лютого 1999 року. Окрім того, що голодувала, спала на твердій постелі, поклавши в ліжко широку дошку. Біля колодязя обливалася 7 відрами холодної води, а також очищала кишківник за допомогою клізм, після чого приймала контрасний душ. А ще почала багато ходити – кожен день не менше, ніж по 5 км вранці та ввечері. Щоранку виконувала 6 правил здоров’я Ніши та 5 вправ Поля Брегга.

– Після мого першого голодування від втоми не залишилося й сліду, з’явилася легкість в рухах, а після важкої праці наступного дня могла знову йти в поле і щось робити, – згадує співрозмовниця. – З того часу жодного разу не хворіла на застуду чи грип. Та й минулої осені сама перевозила тачкою на поле 5 «камазів» землі. Постійно пила чай з калини, а після виходу з голодування про­довжувала голодувати щосереди і щоп’ятниці. В інші дні харчування було більш-менш вегетаріанським, хоча, окрім овочів та зелені, їла ще й сало з часником. З часом до такого харчування приєднався і чоловік, який спочатку скептично ставився до мого нового способу життя. Та згодом, коли побачив результат, і собі потроху став зацікавлено перечитувати всю мою літературу, робити ті ж вправи, що і я. Якось він признався мені, що якби хтось раніше йому сказав, що він, чоловік, буде два місяці харчуватися травичками без солі і почуватися краще, як після м’ясного раціону, то ніколи в житті не повірив би.

Як пояснює Надія Стаднік, під час голодування організм очи­ща­ється від усіх шлаків, при вжи­ванні відповідних напоїв з трав, настоянок виводяться глисти та інші шкідливі речовини. Прикла­дом дивовижного зцілення шля­хом голодування та загарто­ву­ван­ня крижаною водою стала історія жителя Старої Вижівки Олек­сандра Івчика, який таким чином зміг перемогти рак 4 (!) стадії (про цього чоловіка неодноразово писалося і в обласних газетах).

В арсеналі системи оздоров­лення родини Стадніків – вживан­ня різноманітних настоянок, коктейлів з трав, овочів, фруктів та обов’язково – меду. Обов’яз­ковим запасом є настоянка фран­цузника (нікандра) на горілці, а також з вужа. Чесно кажучи, коли син Надії Іванівни Віктор виніс 5-літрового бутля з горілкою, де плавав великий вуж (правда, уже неживий) та ще й запропонував скуштувати – злякалася і відмовилася. Кажуть, що така настоянка виліковує навіть онкологічні хвороби.

– Та й узагалі гіркі трави (полин, гвоздику, піжму) корисно вживати, але строго за системою. Треба постійно рухатися, виконувати відповідні вправи. В мене навіть шведська стінка є, зять привіз (і Надія Іванівна зі спритністю школярки вилазить на її вершечок і показує, які вправи треба робити, аби хребет був завжди у нормі).

Уже кілька років жінки селища щодня відвідують групу здоров’я, яку організувала Надія Стаднік. В спортзалі лісового коледжу та у Шацькій ДЮСШ роблять зарядку, діляться рецептами оздоровлення вже самі учасниці. Для того, щоб мати більше інформації, пані Надія у 67 років освоїла навіть комп’ютер та Інтернет. А взагалі жінка переконана, що найбільшими помічниками її тіла та духу є постійний рух та голодування.

Віта ШЕПЕЛЯ.

Рецепт еліксиру довголіття: 0,5 кг натертої цибулі змішати з 300 г видушеного часнику, залити 1,5 л яблучного оцту (домашнього), настоювати 1 добу в темному місці, процідити і добавити 1 кг рідкого меду. Вживати по 4 чайні ложки 1 раз на день, доки суміш не закін­читься. Проводити 1 курс на рік. Після кожної ложечки робити перерву на 1 хвилину. Цей еліксир уповільнює старіння, лікує шлунково-кишковий тракт, атеросклероз, нормалізує обмін речовин і будь-який тиск (підвищений чи понижений – немає різниці), заспокоює нерви, підвищує працездатність, очищає кров, лікує хво­роби опорно-рухового апарату, застуду.

Імунітетний засіб: 0,5 л варення з кульбаб, 0,5 л меду змішати з домашнім яблучним оцтом, додати перекручений сік обліпихи, розмішаний навпіл з медом. Вживати по 1 столовій ложці тричі в день.