Головна Цікаво Апостиль в Києві

Апостиль в Києві

843

Багато, хто оформляв необхідні документи для переїзду за кордон, зустрічався з процедурою проставлення апостиля. Займаються цією роботою спеціалізовані контори, але через різноманіття вибору складно знайти якісну компанію з грамотними фахівцями. Саме таким є наше Київське обласне бюро перекладів, яке протягом багатьох років надає висококласні послуги своїм клієнтам.

Що таке апостиль в Києві і для чого він потрібен

Аопстілілірованіем називається процес легалізації документів. Тільки завдяки цій процедурі ваші цінні папери знайдуть законність на іноземних землях. Дана печатка потрібна для того, щоб здійснювати певні дії на території інших держав. Так, наприклад, без апостиля на дипломі про освіту, роботодавець не зможе прийняти вас офіційно на роботу.

Сам апостиль це друкувати стандартного розміру 9 * 9, яка проставляється в документі на будь-якому вільному ділянці листа. Апостиль має свою законну силу навіть при відсутності запевнення в консульстві. Засвідчення відбувається на мові держави, на території якого ви робите процедуру. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Німеччині, то апостиль буде на німецькій мові. Своє значення при цьому він не втратить.

Якщо не дотримуються всі стандарти проставлення апостиля, тобто, розмір не відповідає нормі, то він може виявитися недійсним. Крім друку апостиль може бути оформлений в формі стрічки або стікера.

Що важливо знати про апостиль

Існують нюанси, які ні в якому разі не можна змінювати в апостиль. Одним з таких прикладів є мова, на якому написано слово APOSTILLE. Це обов’язково французьку мову, так вже заведено багато років. Потім, відзначається місце розташування місця, яке займалося проставленням апостиля. Повинні бути вказані країна, населений пункт і найменування організації.

Потім посадова особа, яке поставили апостиль, повинна залишити свої ініціали та підпис, після чого воно залишає друк організаціі.заверявшей документ. Апостиль в Києві можна проставити і на копію документа, але тільки заздалегідь завірену нотаріусом.

Як бачите, проставлення апостиля трохи складний процес, для здійснення якого потрібно професіонал, знає всі нюанси цієї справи. Саме в нашому бюро працюють висококласні фахівці з великим професійним досвідом, здатні виконати цю роботу якісно і в найкоротші терміни. Якщо вам потрібно швидко апостилювати документ в Києві, то звертайтеся до нас і повірте, ви залишитеся задоволені!