Головна Спорт У Світязі відбувся турнір з пляжного футболу «Кубок Світязя»

У Світязі відбувся турнір з пляжного футболу «Кубок Світязя»

8803

19-21 липня 2019 року на центральному пляжі оз.Світязь відбувся турнір з пляжного футболу «Кубок Світязя», присвячений пам’яті відомого футболіста з селища Шацьк Адальберта Корпоная, першого президента Асоціації пляжного футболу Волині, який 23 квітня 2017 року передчасно пішов із життя.

Організатори турніру – Асоціація пляжного футболу Волині, Шацька райдержадміністрація та маєток «Nester-House» у Світязі.

У змаганнях всього взяли участь 8 команд з Волині: ФК «Шацьке УДЛГ», «Сантехбуд» і ВПМУ (Ковель), «Вотранс» (Луцьк), «Динамо» (Луцьк), ФК «Піддубці» та «Боратин», «NesterHouse» (Світязь).

Третього дня, у фіналі змагалися дві футбольні команди «Шацьке УДЛГ» і «Сантехбуд». У запеклій боротьбі  ковельчани здобули перемогу, стали володарями «Кубка Світязя», друге місце зайняла ФК «Шацьке УДЛГ».

В урочистій церемонії нагородження фіналістів, гравців і гостей взяв участь перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Віктор Плейтух, який привітав учасників турніру, подякував за позитивні емоції  та популяризацію фізичної культури й спорту на Шацьких озерах.

Разом з Олександром Жуматієм, президентом Асоціації пляжного футболу Волині, посадовець вручив нагороди кращим гравцям фінальної гри: Ігорю Кедику («Шацьке УДЛГ») та Олександру Ліщуку («Сантехбуд»), воротареві Ігорю Слюсару з команди шачан.

Також із словами вітань звернувся до учасників турніру директор ДП «Шацьке УДЛГ», президент ФК «Шацьке УДЛГ»  Андрій Самолюк.

Всі учасники фінальної гри отримали медалі, а переможець – головну нагороду «Кубок Світязя».

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації