Головна Листи До Волинського обласного центру зайнятості найбільше звертаються внутрішні переселенці із Донецької, Харківської...

До Волинського обласного центру зайнятості найбільше звертаються внутрішні переселенці із Донецької, Харківської та Луганської областей

490

Вчора, 18 жовтня 2022 року, заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко провів робочу нараду з заступницею директора обласного центру зайнятості Аллою Чубарою. Зокрема, вони обговорили проблеми та особливості працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб на Волині.

Алла Чубара проінформувала про кількість зареєстрованих переселенців у службі зайнятості та перелік послуг, які вони можуть отримати.

«Найбільша кількість звернень від громадян із Донецької, Харківської й Луганської областей. У пошуку роботи звернулися переселенці у віці від 18-75 років, з них 75% становлять жінки», – наголосила керівниця Волинського ОЦЗ.

Також вона розповіла, що від початку війни Служба зайнятості активно реалізує програму компенсації витрат роботодавця на оплату праці: за кожного переселенця підприємець отримує 6500 протягом 2 місяців. Крім того, нагадала про державну програму мікрогрантів «єРобота», яка спрямована на стабілізацію й розширення ринку праці.

Тож під час наради заступники обговорили головні напрями щодо забезпечення якісного надання соціальних послуг з пошуку роботи та забезпечення зайнятості громадянам, які вимушено залишили місце проживання в наслідок агресії рф.

Нагадаємо, що отримати консультацію наших фахівців можна, зателефонувавши на гарячі лінії – (0332) 72-52-40, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.