Мова піде про те, як отримати туристичну візу в Америку, які особливості візи, які документи необхідні на отримання та багато іншої корисної иформации. Щоб отримати візу, необхідно документи про те, яка мета вашої поїздки-це може бути відпочинок, туризм або поїздка пов'язана з роботою, і обов'язково маршрут, по якому Ви будете здійснювати поїздку.
Обов'язково має бути наявність квитків туди і назад, путівка туристична. Всі перераховані документи потрібні в Посольстві США, на підставу цього після закінчення туру Ви будете зобов'язані повернутися в свою країну. Зараз найпростішим способом відвідати цю країну є отримання саме туристичної візи.
Які документи необхідні для отримання візи?
Найпершим справою збираємо основні документи для Посольства США, знадобляться наступні документи:
-оригінал Закордонного паспорта;
-закордонний Паспорт старий (якщо є) необхідні копії заповнених сторінок;
-Кольорові Фото (5х5) -1шт., Особа має бути крупним планом;
-ксерокопії Заповнених сторінок паспорта України;
-довідка У вільній формі з місця роботи, де вказана щомісячна заробітна плата, посада на фірмовому бланку (якщо Ви є власником або Генеральним Директором цієї фірми, тоді потрібна ксерокопія установчих документів);
-Свідоцтво Про укладення шлюбу та про народження дітей (якщо такі є);
-Документи Про власність на нерухомість, автомобіль або землю (якщо таке є у власності);
-Виписка Банку за рахунком про наявність коштів;
-анкета Для візи заповнена за формою DS-160 (тепер можливо заповнити її прямо на сайті Посольства США онлайн).
Після того, як Ви зібрали документи на отримання візи, не забудьте важливу деталь – потрібно оплатити Консульські збори. Більш детальну інформацію про необхідні документи ви прочитаєте на сайті туроператора "Еременко и партнери" в розділі "Туристическая виза в США".
Заявник повинен сплатити консульству США збір, за дії, які вони здійснюють над Вашими документами.
Суму зборів за візу встановлює Уряд США, сума стягується за стандартну візу, терміном дії 1 рік. Якщо заявник захоче продовжити візу, йому необхідно повідомити про це консульській офіцеру, потім при позитивному результаті знову сплатити збір за візу в Посольстві. Після оплати збору Ви отримаєте квитанцію, збережіть її для запису на співбесіду в Посольство. Якщо Ви загубите квитанцію Вас не запишуть на співбесіду.
Співбесіда – найважливіший етап отримання візи. Після подачі Вами документів на розгляд, буде призначена індивідуальний час і дата проходження співбесіди. Час призначення дати і часу зазвичай близько 3-х тижнів. Якщо Вам потрібно бути у США в певний день, тоді потрібно заздалегідь уточнити дату співбесіди в Посольстві, багато залежить від сезону і завантаженості працівників Консульства. У день співбесіди в Посольстві, рекомендуємо приїхати заздалегідь, спізнюватися не можна. На співбесіду можна проносити з собою ручну поклажу, електроніку, телефони, якщо в посольстві виявлять подібні речі, Вас можуть не допустити на співбесіду і не пояснювати причину.
Про особливості туристичної візи повідомляє туроператор по США :
Існує віза в США B1 / В2, у якої є обмеження: відсутнє право бути здобувачем роботи в США. У разі виявлення Імміграційної Службою США обману, заявнику буде відмова в подальшому отриманні візи.
Причини відмов у отриманні візи
У яких же випадках відмовляють в отриманні візи?
Найпоширеніші причини відмов:
– «Чистий закордонний паспорт», без відміток про попередні поїздках;
– Надання неправдивої інформації в посольство;
– Порушені терміни перебування в США, у випадках звернення за візою повторно.
Незважаючи ні на що, кожна ситуація абсолютно індивідуальна і розглядається за обставинами.
Щоб довести зв'язок з Батьківщиною, потрібно взяти з собою документи:
-закордонний Паспорт старі із записами про поїздки;
-довідка З роботи, де вказано посаду, дохід і час початок роботи в даній компанії;
-рекламна Інформацію, несучу підтвердження назви фірми, в який Ви працюєте;
-ксерокопії Свідоцтва про укладення шлюбу (з собою необхідно мати оригінал на співбесіді;
-Копія Свідоцтва про народження дітей (оригінал мати при собі);
-Документи На право власності того чи іншого (на співбесіді потрібен оригінал).
Після цього можна нарешті їхати в Америку, якщо Ви берете з собою неповнолітню дитину, то обов'язково потрібно нотаріально завірений дозвіл на виїзд від одного або обох батьків. Без дозволу від нотаріуса документи не приймуть в Посольстві. Якщо після отримання візи Ви будете виїжджати ні відразу, то необхідно взяти у нотаріуса дозвіл ще раз, без такого дозволу Ви не зможете перетнути з дитиною навіть кордон України. У цьому і полягає вся процедура.