Головна Цікаво Просування сайтів і робота з коментарями

Просування сайтів і робота з коментарями

1585

Створюючи сайт, його власники розраховують, що тільки його існування призведе до зростання кількості клієнтів і прибутку відповідно. Але мало створити сайт, ще потрібно, щоб про нього знали і довіряли. Для цього існує просування сайтів.

Можна сказати, що всі сайти розраховані на тривалий час роботи, вибудовування довгострокових і довірчих відносин з клієнтами, партнерами. Тому важливо заробити це довіру не тільки у пошукових систем, а й у людей. Для цього можна використовувати можливості самого сайту, блогів, спільнот в соціальних мережах, які посилаються на основний ресурс.

Спілкуючись там з потенційними і реальними клієнтами, даючи грамотні відповіді, працюючи з претензіями, вирішуючи конфліктні ситуації можна забезпечити приплив відвідувачів. Правила роботи з коментарями Не слід відкрито і нав'язливо рекламувати ресурс. Коментарі в тематичних спільнотах повинні, насамперед, допомагати щось вирішувати, надавати інформацію. Люди не люблять спам. У коментарях можна залишати посилання на ресурс, але враховуйте, що з технічної сторони вони не матимуть ваги і найчастіше не враховуються пошуковими сервісами.

Не слід грубити, залишати різкі коментарі. Це може викликати тільки негатив і ніяк не посприяє просуванню ресурсу. Якщо ви не згодні з чиєюсь думкою, використовуйте факти, не ображайте нікого і не провокуйте. Можна зав'язати суперечку, що приверне безліч людей, які хочуть поділитися своєю думкою і досвідом.

Але робіть це обережно, пишіть тільки у справі, в дружньому тоні, без переходу на особистості. Ніякої дії не мають і порожні коментарі, в яких висловлюється подяка або оцінка текстів одним-двома словами. Поставивши запитання можна отримати цікаві відповіді, зав'язати розмову. Але вигідніше давати відповіді на питання, які стосуються тематики сайту і де можна запропонувати ознайомиться з більш докладною інформацією на вашому ресурсі. Відповіді повинні бути грамотними і компетентними.

Намагайтеся стежити за коментарями в ваших спільнотах та інших блогах, форумах регулярно і оперативно давати відповіді. Використання коментарів на своїх ресурсах, а також участь в сторонніх тематичних обговореннях приносить непогані результати просування ресурсу.