Головна Економіка Як обійти високі ціни на курортне житло?

Як обійти високі ціни на курортне житло?

2599

Зона відпочинку завжди активно забудовувалася заповзятливими бізнесменами. Великий попит на житло призвів до того, що покупці готові були платити великі гроші за скромні умови. Чи не райдужна картина складається на курортах, що пролягають в невеликих селищах. Новобудов тут мало, а основну масу пропозицій складають приватні будинки.

Звичайно, при такій розстановці ціна одного квадратного метра може бути якою завгодно. В даному випадку, варіантів у покупця небагато, але вони все-таки є. Перший полягає в покупці квартири не в самому населеному пункті, а не далеко від нього. Наприклад, недалеко від Шацька, точніше найближче розташовані міста Луцьк і Рівне, які можуть похвалитися великою кількістю новобудов. Переконатися в цьому можна на порталі http://novostroyki.lun.ua, на якому зібрано повний каталог всіх житлових комплексів. Купивши квартиру в новобудові в одному з цих міст, можна буде дуже часто відпочивати в Шацьку, не витрачаючи на дорогу дуже багато часу.

В даному випадку доведеться жити на видаленні від бажаного місця, але в цьому є свої плюси. Довколишній населений пункт може бути також цікавий з точки зору відпочинку. У містах розташовано безліч кафе і ресторанів, музеїв і кінотеатрів. Крім того, покупка житла – це завжди гарна інвестиція, яку можна реалізувати через здачу нерухомості в оренду або перепродаж. Другий спосіб заощадити – це обзавестися підтримкою компетентного ріелтора. Доведеться витратитися на оплату його послуг, але, в кінцевому рахунку, він допоможе покупцеві заощадити, підшукавши приємну пропозицію. Гарного ріелтора відрізняють тривалий досвід роботи в сфері нерухомості, хороші відгуки від попередніх клієнтів.

Якщо співпраця з ріелтором для покупця неприйнятно, то можна постаратися придбати житло за вигідною ціною без посередника. Тоді доведеться мати справу із забудовником безпосередньо. Як правило, пропозиції в новобудовах вигідніші. Їх ціна зростає разом зі стінами будівлі. Що це означає? На початковому етапі будівництва, коли до здачі житлоплощі в експлуатацію далеко, її вартість мінімальна.

Як правило, на цьому етапі вдається заощадити до 20-30% вартості пропозиції. У якому б місті країни не купувалося житло в новобудові – це завжди вигідне капіталовкладення. Якщо ж в душу запала курортна зона, то угода виявиться ще заманливіше. Здійснюючи її, варто придивитися до регіону, знайти досвідченого посередника або ж зв'язатися із забудовником безпосередньо.

Як кажуть, хто шукає, той завжди знайде. Купівля економного житла в зоні відпочинку – не виняток із загальновідомого правила.