Головна Культура Шачани у відбірковому конкурсі фестивалю «Червона рута»

Шачани у відбірковому конкурсі фестивалю «Червона рута»

3607

9 червня у м. Луцьк відбувся Волинський обласний відбірковий конкурс XVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Мета конкурсу – залучити широкі верстви української молоді до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

У ньому взяли участь понад 60 учасників із Волинської та інших областей. Представниками із Шацького району були: вокальний ансамбль «Мелодія» Шацького РБК у складі Максима Веремчука, Вікторії Ягодинець, Марії Шпак і Світлани Постернак та солістка Юлія Цвір, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с. Підманове.

Вокальний квартет майстерно виконав такі твори: українську народну пісню «Чом ти не прийшов», «Плакала калина» та «Крила янгола».
Гучні аплодисменти отримала Юлія Цвір за виконання творів у жанрі поп-музики – «Над землею тумани», «У чистім полі» та авторської пісні гурту Антитіла «Там, де ми є».

Наш кор.