Головна Цікаво Сушка для посуду: різновиди та рекомендації щодо вибору

Сушка для посуду: різновиди та рекомендації щодо вибору

158

Практичним органайзером, який дозволяє компактно розмістити тарілки та інші столові прилади після миття з метою їх просушування по праву вважається сушка для посуду. Грамотно вибране пристосування крім усього може ефектно підкреслити стилістичну концепцію кухонного простору.

Основні різновиди та їх переваги

Вітчизняному споживачеві пропонуються на вибір різні сушки для посуду, що відрізняються матеріалом:

  1. Моделі з пластику. Бюджетні варіанти, що мають легку вагу та м’яку поверхню, тому вона швидко під навантаженням столових приладів деформується і втрачає свою цілісність.
  2. Дерев’яні варіанти. Досить спірне рішення так як навіть покрита гідрофобним лаком поверхня з часом руйнується під впливом вологи.
  3. Металеві вироби. Саме практична і надійна група користується підвищеним попитом. Безперечними фаворитами вважаються сушки для посуду з нержавіючої сталі, що володіє тривалим терміном служби, привабливою естетикою та стійкістю до механічних пошкоджень. До того ж, нержавіюча сталь не схильна до розвитку корозії.

Залежно від способу монтажу кухонні сушки для посуду можуть бути наступних видів:

  • Настінні, що фіксуються до стіни за допомогою спеціальних гачків, переважно над мийкою, що гарантує зручність.
  • Внутрішні, розташовані всередині кухонних шафок. Компактна сушарка для посуду має продуману ергономіку і можливість кріплення до бічних стінок конструкції для додання більшої стійкості. Підбирати такі моделі необхідно під конкретний розмір ящиків або шафок, хоча різні виробники випускають вироби стандартних габаритів, адаптованих під традиційні меблі.
  • Зовнішні, що відрізняються можливістю зовнішньої установки. Самодостатні конструкції, доповнені спеціальними ніжками, можуть бути як масивними, так і компактними. Сушка для посуду настільна в оригінальному дизайні з красивим посудом нерідко стає фокусною точкою інтер’єру, що притягує погляди.

Важливе значення має фактор кількості ярусів. Якщо в будинку багато посуду краще використовувати багатоярусні конструкції, адаптовані під розміщення плоских і глибоких тарілок, а також чашок.

Додаткову практичність сушаркам надають окремі лотки, призначені для зберігання ложок, виделок і ножів. Вивчаючи асортиментну матрицю сушарок, звертайте увагу на наявність в конструкції піддону, у вигляді підноса, який має стінки. Унаслідок того, що дана ємність служить для скупчення води, яка стікає з посуду, переважно вибирати моделі, де піддон може витягуватися.

Великий вибір якісної продукції за демократичною ціною

В ілюстрованому каталозі інтернет-магазину МІЙ Посуд представлений різноплановий модельний ряд виробів від відомих виробників, уважно вивчивши який ви зможете купити сушарку для посуду, керуючись персональними вимогами та індивідуальними фінансовими можливостями.