Головна Цікаво Вибираємо аромат чоловічого парфуму

Вибираємо аромат чоловічого парфуму

1541

Французи завжди були справжніми цінителями ароматів парфумів. Парфуми – це унікальна річ, призначення і значення якої можуть бути вельми багатогранними. Приємний запах лише поверхнева причина високої оцінки прекрасних запахів. Насправді, аромати допомагають виразити свій шарм, характер, проявити внутрішнє «Я» витонченим і вишуканим способом. Тому про людину дуже багато кажуть його парфуми.

Вважають, що підібрати для когось аромат надзвичайно складно, точно так, як і зробити вибір для себе. Але все ж таки жінкам це зробити простіше, оскільки вони практично завжди знають, що шукають серед парфумерії.

Вибрати відповідний аромат для чоловіка набагато складніше. Адже духи красномовно представляють характер, шарм, натуру. Чоловічий образ набагато стриманіше і загадковіше, ніж жіночий.

Ми пропонуємо придбати чоловічі парфумерні тестери популярних брендів, які отримали визнання у всьому світі. В інтернет-магазині Ароматика тільки 100% оригінальна продукція. Відчуйте аромати, якими захоплюється весь світ.

Щоб зробити вдалий вибір, рекомендують ознайомитися з деякими азами мови ароматів. Вони мають таке поняття, як сезонність, а також їх поділяють навіть за часом доби, тому стає ясно, що краще мати велику різноманітність парфумів у своєму арсеналі.

Все ж розглянемо прості рекомендації:

– для вибору парфуму варто звертати увагу на тип шкіри. Якщо шкіра жирна, на ній все легкі запахи дуже швидко випаровуються. Тому аромат буде постійно згасати. На сухій ж шкірі аромати утримуються дуже добре, а так як повністю аромат парфумів розкривається тільки через 20 хвилин після нанесення, різкі парфуми будуть ще насиченішим відчуватися;

– взимку прийнято віддавати перевагу більш сильним і наполегливим ароматам, влітку – краще щось більш легке, невагоме, свіже;

– до 30 років рекомендують віддавати перевагу ароматам з цитрусовими нотками, легким відтінком амбри і розмарину. Більш солідним чоловікам більше підійде бергамот, дерев'янисті аромати в поєднанні з сандалом і тютюном;

– якщо складно зробити вибір – віддавайте перевагу класиці. Визнані усім світом парфуми гідно оцінять. Такі розкішні аромати точно не підведуть.

У нашому каталозі представлені різноманітні парфуми, які дуже сильно відрізняються і не схожі один на одного. Тому навіть покупці з різними смаками зможуть підібрати свій варіант.