Головна Цікаво Як вибрати компактний світлодіодний ліхтарик?

Як вибрати компактний світлодіодний ліхтарик?

1997

Кишенькові ліхтарі, як правило, призначені для універсального використання та повинні бути готові до роботи у будь-який час та в будь-якій ситуації. Компактна та водночас легка конструкція не повинна заважати повсякденному носінню, тому загальна довжина ручного світлодіодного ліхтаря не повинна перевищувати приблизно 100 мм. Діаметр корпусу, у свою чергу, залежить від типу використовуваного елемента живлення, але зазвичай не перевищує 30 мм у найширшому місці. Купити універсальну модель ручного ліхтаря можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/fonar/tip-fonarika/ruchnoi

Які ключові особливості ручного світлодіодного ліхтарика?

 При виборі універсального світлодіодного ліхтаря зверніть увагу на такі важливі характеристики:

  • світловий потік

 Найбільш важливою характеристикою будь-якої світлодіодної лампи, звичайно, є світловий потік, який вимірюється в люменах. Залежно від умов експлуатації, потужність ліхтаря також повинна змінюватися. Наприклад, в домашніх умовах достатньо буде моделі з інтенсивністю світла від 100 до 200 люменів, а для вуличного використання обов’язково потрібен світловий потік не нижче 500 люменів. Під час активного відпочинку або професійного використання вже не обійтися без ліхтарів потужністю понад 1000 люмен. 

  • тип випромінювача

 На вибір нового ліхтаря можуть впливати типи світлодіодів, які різняться за колірною температурою від 3000 до 7000 К. Вибрана температура світла залежить від переваг користувача. 

  • джерело енергії 

 У класичних ліхтарях для живлення використовуються лужні батареї типу АА або ААА, але в потужніших моделях зустрічаються літій-іонні акумулятори підвищеної ємності з можливістю заряджання через USB-кабель. В останньому випадку не доведеться витрачатися на покупку нових батарейок. Час освітлення завжди залежить від режиму, типу світлодіода і максимального елемента живлення.

  • функціональність

 Якісні світлодіодні ліхтарики, що перезаряджаються, можуть бути оснащені безліччю корисних функцій. Як правило, можна розраховувати на кілька режимів освітлення, що відрізняються один від одного світловим потоком та фокусом. Поліпшені функції включають сліпучий стробоскоп для особистого захисту від зломисника або режим SOS для попередження у непередбачуваній ситуації.

  • габарити та вага ліхтаря

 Не менш важливими параметрами під час вибору нового ліхтаря є габарити корпусу. Однак потужність та час автономної роботи безпосередньо впливають на форм фактор кінцевого продукту.

Отже, ми розглянули основні параметри, ґрунтуючись на які можна легко та швидко знайти відповідну модель ручного ліхтаря. Дотримуючись вищевказаних порад, можна без проблем вирішувати будь-які повсякденні завдання з використанням індивідуальних систем освітлення.