Головна Листи Міський голова Володимира привітав Карла-Ернста Мюллера з присвоєною відзнакою «За заслуги перед...

Міський голова Володимира привітав Карла-Ернста Мюллера з присвоєною відзнакою «За заслуги перед містом»

904

5 січня до Володимирської міської ради завітав голова асоціації «Партнерство для України» Карл-Ернст Мюллер, з яким провів зустріч міський голова Ігор Пальонка.

Від імені усієї громади та від себе особисто Ігор Пальонка висловив слова щирої вдячності Карлу-Ернсту Мюллеру за неоціненну підтримку у важкий для України час. Адже з часу повномасштабного вторгнення не минуло жодного місяця без візиту пана Мюллера до нашої громади. Завдяки допомозі асоціації та небайдужих жителів Цвікау у Володимирі вдалось організувати благодійну їдальню, було облаштовано необхідною технікою  гуртожитки для переселенців та реалізовано багато інших ініціатив.

Не менш значущою є благодійна діяльність Карла-Ернста Мюллера упродовж багатьох попередніх років. Саме за його ініціативи та клопотання десять років тому розпочалась партнерська співпраця між Володимиром та Цвікау.

За усі ці добрі справи німецькому меценату на останній сесії минулого року було присвоєно відзнаку Володимирської міської ради «За заслуги перед містом», з чим його і привітав міський голова, зазначивши, що нагрудний знак, який наразі ще виготовляють, буде вручений під час наступного його візиту до Володимира.

Принагідно пан Мюллер запросив делегацію з Володимирської міської ради приїхати до Цвікау наприкінці січня, аби відвідати заходи з нагоди відзначення 10-ї річниці з дня початку партнерської співпраці обох міст.