Головна Цікаво Значення десикантом для агропромислового комплексу

Значення десикантом для агропромислового комплексу

190

Десиканти – це різновид гербіцидів, які застосовують для підсушування, усунення зайвої вологи з сільськогосподарських культур, щоб прискорити їх процес дозрівання, відповідно почати процес збирання раніше

Десиканти використовують на великих агрохолдинги і приватних фермах, оскільки аграрії можуть контролювати процес механізованих прибирань врожаю. Вибрати і купити різні види гербіцидів просто в інтернет-магазині LNZ Group.

Використання цього виду гербіцидів сприяє тому, що якість насіння і плодів підвищується, а також зберігати насіння стає простіше завдяки усуненню з них зайвої вологи. Застосування десикантом дозволяє планувати і проводити прибирання, не залежно від погодних умов. Десикація важлива для рослин, які не встигли дозріти через штучне зрошення, холодної весни і літа. Обробка гербіцидом полегшує прибирання і допомагає в боротьбі з шкідниками, робить сушку насіння менш енерговитратною.

На території нашої країни десиканти найчастіше застосовують для збирання соняшника, зернових культур, сої, цукрових буряків, картоплі.

Які види десикантом існують

Є різні види гербіцидів, але всіх їх можна розділити на підгрупи, залежно від застосування препарату.

  • Технічні. Використовують для обробки занедбаних земельних ділянок, щоб позбутися від бур’янів.
  • Викорінювати. Обробляють грунт від злісних бур’янів, які важко викорінити «простими» гербіцидами. Знищуються надземні і підземні частини небажаного рослини.
  • переджнивні. Гербіциди зістарюються рослина, яке останні сили віддає на дозрівання плодів або насіння. Поліпшується якість врожаю, і полегшується процес прибирання.

Неможливо знайти десикант, який на сто відсотків ставитися до одній підгрупі. Всі препарати мають в складі всі три елементи, тільки в різних співвідношеннях. Використання десикантом в передбачених дозах безпечно для здоров’я людини, а ось сіно або солома, оброблені даними гербіцидами, непридатне як корм для тварин.

Де купити десиканти

У магазині LNZ Group можна купити різні види препаратів в упаковках об’ємом 1 л, 5 л, 10 л, 20 л. Оплата здійснюється на банківську карту або готівкою при отриманні у відділенні Нової Пошти. Можливе повернення або обмін товару, якщо зберігся його зовнішній вигляд, споживчі властивості, клієнт має документ, що підтверджує покупку в магазині https://lnzweb.com.