Головна Духовне Духовний наставник дбає про корисне дозвілля підростаючого покоління

Духовний наставник дбає про корисне дозвілля підростаючого покоління

5195

Ми любимо Вас за доброту і щирість, за теплі та розрадливі слова, тож хай Господь пошле Вам з неба милість, Пречиста Діва хай в житті допомога.

З такими словами звертаю­ться до настоятеля Свято-Ми­ко­­­лаївського храму с. Пульмо протоієрея Олександра Че­ревка наймолодші прихожани, дякуючи за уроки добра, мило­сердя, за любов, яку Він дарує кожному. Батюшка присутній на всіх важливих по­діях у селі. Жодна шкільна уро­чистість не обходиться без Бо­жого благос­ловен­ня, яке іде із уст свя­ще­ника. Отець Олек­сандр благос­ловляє дітей на нав­чання в школу, на літній від­починок, в дорогу самостійного життя на випускному вечорі зі словами, щоб вони ніколи не роз­губили на дорозі життя доброти і людяності, любові і милосердя, співчуття і справедливості, а збагатили цей світ лише доб­рими вчинками. І щоб нашими життєвими орієнтирами були віра в Бога, любов до всіх і до кожного.

Двері школи та дитячого са­дочку завжди відчинені для на­шого духовного наставника. Скі­льки радості було в наших випускників дитячого садка… Цікаві сюрпризи 1 липня чекали дітей на святі «Прощавай, ди­тячий садок!». Маленькі ви­пуск­ники разом з батьками та пра­цівниками ДНЗ с. Пульмо по­молилися в храмі, дітки пос­тавили свічечки на підсвічник зі словами «Господи, благос­лови!». На подвір’ї, біля хреста, дошкільнята посадили свої перші деревця, нагодували мо­ло­ком їжака, якого приручив нас­тоятель храму, а також от­римали повітряні кульки із сюрп­ризом.  Серце радіє, скільки муд­рих ідей реалізовує наш ба­тюшка для ді­тей, скільки лю­бові, тепла, доб­роти випромі­нює він на ото­чуючих.

Дбає духовний наставник і про корисне дозвілля підрос­таю­чого покоління. Багато при­є­м­­них вражень отримали юні парафіяни, коли дружно ло­вили рибу на ставку в батюшки і з великим апетитом смаку­вали юшкою та медом. Як ці­каво бу­ло побувати на при­кор­донній заставі в с. Грабове або поїха­ти зі священиком до озера Сві­тязь і там активно відпо­чити, та ще посмакувати стравами, приго­тованими на вогні. А не­щодавно юні па­рафіяни нашого храму зустрі­чалися зі своїми ровес­никами-прихожанами Свя­то-Георгіїв­ського храму смт Го­лоби та одно­літками Свято-Іл­лін­ського храму с. Борочиче. Всі разом по­молилися в нашій церкві, відвідали Світязький Петро-Павлівський монастир. А вве­чері однією дружною цер­ковною родиною спілкувалися та відпочивали біля озера, слу­хаючи з насолодою розповіді та повчання отця Олександра. Адже де б ми не були, батюшка завжди дбає про наше духовне виховання, навчаючи нас лю­бові до Бога та ближнього, жити за Заповідями Божими, збага­чу­вати світ радістю та добром.

Сьогодні ми висловлюємо Вам щиру вдячність за велику батьківську любов, яку Ви вип­ромінюєте й даруєте нам, по­ва­гу, прекрасний прик­лад рев­ного служіння Господу, відкрите, добре серце, самовіддану і ве­ли­кодушну працю у Господ­ньо­му винограднику. У наш не­лег­кий час Ви несете людям Слово Боже, наповнюєте наші сер­ця доб­ром, миром, взаємо­­розу­мінням, радістю, Бо­жою бла­го­даттю. Дякуємо Вам за теп­лоту, турботу і любов. Хай зерна цієї любові, що Ви посіяли в на­ших юних серцях, проростають плодами милосердя і добра на Славу Божу і Вам на радість.

Батюшко, ми любимо Вас, а ще вітаємо з днем народження! Сьогодні ми із щирістю й лю­бов’ю бажаєм довгих років і добра, ба­гато радості та доброго здоров’я на довгий вік, на многії літа. Хай доля щедро нагородить Вас здоров’ям, щастям, радістю й терпінням, і щоб Ви прожили до сотні літ під Божим і людсь­ким благословенням!

З повагою та щирістю юні прихожани Свято-Миколаївського храму.