Головна Економіка Веслувальник із Шацька завоював титул чемпіона України

Веслувальник із Шацька завоював титул чемпіона України

3683

11 вихованців Ша­цької дитячо-юнацької спортивної школи (від­ділення веслування) ввійшли до складу збір­ної команди, яка 2-5 липня представляла Волинську область на Відкритому чем­піонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків.

У змаганнях, які відбувалися у місті Ковель, взяли участь 28 команд (615 учасників) з усієї України, прибули навіть веслу­вальники з Луганщини.

В результаті запеклої боротьби спортсмен із Шацька, нині учень Львівського державного училища фізичної культури Дмитро Озимок завоював титул чемпіона України (500 м, каное-оди­ночка), також Дмитро зайняв ІІ місце в каное-двійці (500 м) і ІІІ – в каное-четвірці (500 м).

ІІ місце дісталося і вихованцям тренера Леоніда Цюп’яха, які успішно подолали в каное-четвірці відстань в 500 м: Миколі Кропивнику та Івану Федчишину. Олег Дударчук, Олександр Ягодинець, Богдан Лопухович (тренер Леонід Цюп’ях) піднялися на третю сходинку п’єдесталу, виборовши бронзу на дистанції 1 000 м у каное-четвірці. І юні спортсмени, і тренери задоволені вдалими виступами, оскільки зробили свій посильний вклад у те, щоб Волинська область посіла в чемпіонаті України високе 6 місце.