Головна Економіка Футбол

Футбол

4408

Чемпіонат області (перша ліга). 5 тур. «Світязь» (Шацьк) – «ДОФ Арбо» (Камінь-Каширський) – 4:3.

Шачани жваво провели першу половину матчу, вигравши її з рахунком 2:0 (двічі відзначився Володимир Кубай, 26, 28 хв.). А коли на початку другого тайму (49 хв.) Олександр Пилиповець довів рахунок до розгромного 3:0, здавалося, що шачани здобудуть легку перемогу. Однак хронологія поєдинку засвідчила зовсім протилежне. Обмінявшись у подальшому із суперником голами (у нас відзначився Андрій Лукашук (72 хв.), «Світязь» провалив кінцівку двобою, пропустивши у свої ворота два м’яча. Нервовий матч закінчився все-таки перемогою шацької команди з рахунком 4:3. Після цієї звитяги «Світязь» закріпився на третьому місці в таблиці, маючи в активі 8 очок.

Сьогодні, 5 жовтня, о 13.00 год. «Світязь» приймає на своєму полі маневицький «Будівельник», у якого 10 очок і друге місце у турнірній таблиці.

І ще. Організатори чемпіонату Волинської області у першій лізі явно не врахували інтереси футбольних уболівальників, бо починати матчі о першій годині дня, та ще й у суботу, коли поліщуки в гарячу пору зайняті осінньо-польовими справами, не гоже. Тому й спостерігаємо сумну картину, коли поєдинки проходять при нечисельній глядацькій аудиторії.

Віктор ГРИЦЮК.

P.S. ДЮФЛ Волині. 2 тур. ФК «Дубове» (Ковельський район) – ДЮСШ (Шацьк) – 3:1 (Ярослав Грицюк, 22 хв.).