Головна Економіка Футбольні зірки району, які подають надії

Футбольні зірки району, які подають надії

5083

Принаймні троє наших футболістів і … одна футболістка на високому рівні грають на даний час за юнацькі українські команди і реально претендують на вихід на арену дорослого спорту. За умови, звичайно, напружених тренувань і вдосконалення своєї виконавської майстерності. В цьому квартеті майстрів шкіряного м’яча, як бачимо, присутня і пред­с­тавниця слабкої половини людства. Однак про всіх по порядку.

Василь Штандер. Наро­див­ся в смт Шацьк. 1996 року народження. Вихованець фут­боль­ної академії донецького «Шахтаря». На даний час вис­тупає за «Шахтар-3» у другій лізі чемпіонату України з фут­болу. Є учасником Юнацької ліги УЄФА 2014-2015, виступаючи за донецький «Шахтар» (U-19). І має немалі успіхи. В активі Васі у цьому турнірі вже два забитих м’ячі. Спочатку у пер­шому матчі Ліги він відзначився у матчі з іспанським «Атле­тіком» (2:0), а потім забив один з чотирьох м’ячів у ворота білоруського «БАТЕ» (4:1). При правильній постановці питання у Василя Штандера вимальо­вується непогана перспектива переходу у дорослий футбол.

Олександр Пилиповець. На­ро­дився у с. Світязь. 1996 року народження. Півзахисник полтав­ської «Ворскли» (U-19). І хоча за­битими голами в цьому сезоні по­ки що не відзначився, має постій­не місце в складі юна­цької коман­ди, яка висту­пає в чемпіонаті України.

Сергій Ясінський. Наро­див­ся в с. Хрипськ. 1998 року народ­ження. Грає в чемпіонаті України (ДЮФЛ) за команду «ВRW-ВІК» з м. Володимир-Во­линський. Незва­жаючи на чис­ленні травми, зміг повернутися у футбол і виступати на прис­тойному рівні у своїй ві­ковій групі.

Юлія Дударчук. Наро­ди­лася у с. Мельники. 1996 року народження. Виступає за жіно­чу команду «Ніка» (Полтава). Разом з командою виграла у цьо­му сезоні фінальний турнір Першої футбольної жіночої ліги України з великого футболу та здобула бронзу вітчизняного чемпіонату з футзалу, фіналіст Кубка України з цього виду спорту (у футзалі полтавська команда виступає під назвою «НІКА-ПНТУ»).

І ось приємна звістка. Згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України сім гравців команди отримали високе зван­ня майстер спорту України з фут­залу. Серед них і Юлія Ду­дарчук, яка в чемпіонаті мину­ло­го сезону наколотила воро­тарям команд-суперниць аж 34 м’ячі. Отже, Шацький район по­повнився ще одним май­ст­ром спорту. У Юлії повинно бу­ти бли­с­куче майбутнє у спорті. Вона справжній лідер команди, її бомбардир.

Пам’ятаю дівчину, коли вона виступала на районних змаган­нях разом із хлопцями. Її до­пускали до футбольних баталій, де вона вже тоді вирізнялася серед хлоп­чачих команд. Здобу­вала перемоги серед школярів з бігу, а її улюб­леним видом спорту – після фут­болу – є настільний теніс.

Чи знаєте ви, що єднає цих чо­тирьох дивовижних майстрів м’яча? Всі вони в різний час були вихованцями Шацької ДЮСШ (секція «футбол»).

Тож побажаємо їм вдалих виступів, футбольного росту, і не­­хай з часом вони прослав-лять шацький футбол не тіль­ки в Україні, а й за кордоном.

Віктор ГРИЦЮК.