Головна Економіка Турнір з дзюдо під патронатом Степана Івахіва

Турнір з дзюдо під патронатом Степана Івахіва

4135

18 жовтня у м. Ковель пройшов відкритий Все­український тур­нір з боротьби дзюдо серед юнаків 2001 року народження і мо­лодших. Змагання про­водились за підтримки народного депутата Украї­ни, президента федерації дзюдо Волині Івахіва Степана Петровича.

У турнірі, в якому взяло участь більше 300 юних дзюдоїстів з Волинської, Рівненської, Ль­вів­ської, Хмельницької, Вінницької та Оде­ської областей, пройшов на дуже високому рівні. Гля­дачі змог­ли вдосталь насолодитись запек­лими сутичками у всіх ві­ко­вих гру­пах та вагових ка­тегоріях.

У цих змаганнях взяли участь і спорт­смени Шацької ДЮСШ. Як завжди, пред­став­ники Шацького району пока­зали впев­нену бо­ротьбу та волю до перемоги. А ще довели, що в Західному регіоні України вони є одні з лідерів по даній віковій групі. Під­бивши підсумки, судді оголосили результати змагань – перше і зага­ль­нокомандне місце здобула команда Шацької ДЮСШ, яка була нагороджена цінними подарунками від бла­годійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» (телевізор та музичний центр).

Наша команда обійшла по пер­ших зайня­тих місцях з рахун­ком 5:4 команду з м. Лю­бомль.

У наших юних дзюдоїстів перші місця та зван­ня чемпіона турніру вибороли: Назар Горніч (с. Голядин), Роман Самолюк, Юрій Чу­ді­йо­вич, Сергій Цекот та Максим Москальчук.

Другі місця здобули: Назар Положевець (с. Положево), Кос­тянтин Цірута (с. Коша­ри), Борис Голядинець, Богдан Лончук, Андрій Данилюк.

Треті місця посіли: Богдан Романець, Назар Зубчик, Владислав Ключук.

Тренерський колектив вітає своїх вихованців з вдалим вис­тупом на турнірі та зичить їм пода­льших успіхів на змаганнях різних рівнів.

Наш кор.