Головна Економіка Кубок Шацьких озер вдався на славу

Кубок Шацьких озер вдався на славу

4305

31 травня – 1 червня на те­риторії пансіонату «Шацькі озе­ра» відбувся ІІІ Міжнародний турнір з боротьби дзюдо «Кубок Шацьких озер». Значимість тур­ніру вкотре підтвердила участь спортсменів із різних куточків України та Білорусі: Києва, Ужго­рода, Рівного, Луцька, Ко­веля, Любомля, Шацька, Брес­та та Івацевичів (всього бли­зько 200 учасників).

Організаторами змагань ста­ли: Федерація дзюдо Волині (президент Степан Івахів), Ша­ць­ка райдержадміністрація (го­лова Олександр Кусько), відділ у справах молоді та спорту РДА (начальник Сергій Стаднік), Шацька ДЮСШ та спортивний клуб «Торнадо» (смт Шацьк) (тре­нери Руслан Кузько, Олексій Писачук, Роман Самолюк, Пет­ро Пех, Руслан Гінайло), а також відділ освіти РДА (начальник Ана­толій Павлей).

Вищого рівня змаганням до­дав і приїзд двох знаменитих укра­їн­ських дзюдоїстів, зірок сві­тового рівня – Романа Гон­тю­ка, дворазового призера Олім­­пійських ігор з дзюдо (Афіни-2004, Пекін-2008); Геннадія Біло­діда, бронзового призера чем­піо­нату світу з дзюдо. Приїхали на свято спорту також віце-пре­­­зи­дент Федерації дзюдо Волині Олександр Грицуняк та вико­нав­чий директор Волин­сь­кого відділення НОК України Віталій Галан. Останній, до речі, оголосив Подяки від НОК Украї­ни за сприяння у розвитку спорту в районі Степану Івахіву (заоч­но) та Олександру Куську. Всі ці почесні гості виступили із вступ­ним словом на параді від­криття турніру, у якому взяли участь юнаки 2001-2002, 2003-2004, 2005 років народження.

А далі розпочалися запеклі сутички на татамі, у яких блис­куче виступили шацькі вихо­ванці дзюдо. Перше місце у своїх вагових категоріях вибороли: Назар Горніч (с. Голядин), Ро­ман Самолюк, Юрій Чудійович, Юрій Зубчик, Сергій Цекот, Бо­рис Голядинець, Денис Поло­жевець, Максим Москальчук, На­зар Зубчик, Артур Остапук; друге місце: Андрій Яковініч, Олек­сандр Литвинчук, Богдан Лон­чук, Артем Омельчук; третє місце: Артем Оксюта, Ілля Черв’як, Костянтин Цірута (с. Кошари), Іван Оксюта (с. Смо­ляри Сві­тязькі), Назар Астахов (с. Гра­бове), Владислав Клю­чук. Це дало змогу спортс­ме­нам Ша­ць­кої ДЮСШ зайняти перше загальнокомандне місце, на другому розташувалися борці Любомля, третьому – Луцька.

1 червня відбулися май­с­тер-класи, які провели Роман Гон­тюк та Геннадій Білодід. Діти були у захваті від демонстрації ними технічних комбінацій у русі, прийомів та кон­трпри­йо­мів у сутичках.

Спонсорами «Кубка Ша­цьких озер» були Пет­ро Федо­нюк, Во­лодимир Чак, Олександр Нау­мич та Юрій Кап­ляр. Окрема подяка від орга­нізаторів Воло­димиру Найді, екс-голові Шаць­кої РДА, за до­помогу в органі­зації та прове­денні літнього спор­тивного та­бору на тери­то­рії бази «Гарт», в якому будуть перебувати ша­цькі дзюдоїсти та спортсмени з м. Київ.

Наш кор.