Головна Економіка Міжнародний успіх дзюдоїстів

Міжнародний успіх дзюдоїстів

3872

31 жовтня-2 листопада в м. Кобрин (Білорусь) відбувся міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1998-1999, 2000-2001 та 2002-2003 років народження «Наши Истоки-2014». У змаганнях взяли участь команди з Білорусі, Росії та України (всьо­го близько 300 спортсменів). На цьому турнірі виступили також дзюдоїсти з Шацької ДЮСШ та місцевого спортивного клубу «Торнадо». І в черговий раз наші спортсмени порадували вдалим виступом на цих змаганнях.

Серед дівчат у своїй віковій групі та ваговій кате­горії перше місце і звання чемпіонки турніру  здобула Катерина Кужель (с. Грабове). Друге місце посів наймолодший учасник турніру – Роман Самолюк (2005 року народження). У запеклих сутичках він дій­шов до фіналу, де зовсім трохи поступився спорт­смену з м. Гомель. Тренери всіх команд відмітили, потужну боротьбу Романа, а організатори турніру вручили йому кубок «За волю до перемоги». Третє місце в не менш драматичних поєдинках завоювала Ангеліна Воротило (с. Грабове). Після закінчення змагань відбувся тренувальний табір (рандорі), в якому взяли участь всі команди. Загальні тренування пройшли на високому рівні, а вели їх імениті тренери Білорусі та Росії.

Хотілося б відмітити теплий прийом, який органі­зували білоруси для шацької команди. Наші дзюдоїсти не тільки добре попрацювали на змаганнях та на загальних тренуваннях, але й змогли добре відпочити за декілька днів перебування на білоруській землі. Зокрема, побували у басейні Кобринського спорткомплексу та відвідали місцевий аквапарк. Діти зали­ши­лись дуже задоволені поїзд­кою, в якій змогли знайти собі нових друзів з інших країн.

В найближчих планах шаць­ких дзюдоїстів участь у тур­ні­рах в м. Гдиня (Польща) та в м. Алітус (Литва). Тренерських склад бажає своїм вихованцям вдалих виступів на змаганнях.

Наш кор.