Головна Економіка Про змагання з волейболу школярів Шацього району

Про змагання з волейболу школярів Шацього району

3970

І хоча цей матеріал ми мали змогу опублікувати в минулому номері районки, все ж вирішили надрукувати його у святковій газеті, присвяченій Дню 8-му Бе­рез­ня. Адже розповідь піде про тур­нір з дівчачого волейболу.

Минулого тижня відбулися змагання з волейболу за програ­мою ХІ спортивних ігор школярів району. Як і в попередніх турні­рах ігрових видів спорту з’їха­лися шкільні команди Мель­ни­ків, Світязя, Пульмо та Шацька.

Про напружену і цікаву бо­ротьбу в стінах спортзалу Шаць­кої ЗОШ І-ІІІ ст. свідчить і той факт, що аж три команди набра­ли по п’ять очок. За додатковими показниками перше місце діста­лося шацьким волейболісткам, друге – мельниківським, третє – пульмівським. На жаль, всі свої поєдинки програли світязькі дів­чата.

Результати ігор: Шацьк – Пульмо – 2:0, Шацьк – Світязь – 2:1, Шацьк – Мельники – 1:2; Мельники – Світязь – 2:0, Ме­льники – Пульмо – 1:2; Пу­льмо – Світязь – 2:1.

Після закінчення змагань пе­­ре­можцям та призерам були вручені традиційні відзнаки: грамоти –  від відділу освіти, во­лей­больні м’ячі – від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шацької РДА.

В рамках спартакіади «Во­линь спортивна-2013» до наз­ва­них команд приєднався і ко­лек­тив волейболісток лісового коледжу. Студенти не мали собі рівних в усіх поєдинках, здо­лав­ши по черзі Шацьк – 2:1, Мель­ники, Світязь та Пульмо з ра­хунком 2:0.

Віктор ГРИЦЮК.