Головна Економіка Змагання на татамі

Змагання на татамі

4340

14-16 березня у м. Івацевичі (Білорусь) відбувся Х традиційний міжнародний турнір з боротьби дзюдо, присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. У турнірі взяли участь юнаки та дівчата 2000-2001 років народження. На цих змаганнях були представлені спортсмени з майже всіх областей Білорусі, а також команди з Росії та України (майже 300 учасників). Від команди Шацької ДЮСШ взяло участь семеро спортсменів. Приємно відзначити, що шестеро з них зайняли призові місця: І – Артур Остапук та Лілія Семерей; ІІ – Максим Москальчук; ІІІ – Артем Омельчук, Назар Зубчик та Владислав Ключук. Всі відзначили дуже потужний виступ на цих змаганнях шацьких дзюдоїстів.

Слід відзначити дуже теплий прийом наших друзів-білорусів, який вони влаштували для шацької команди. Це безкоштовне харчування та проживання. Наші атлети також не тільки добре попрацювали на килимі, а ще й відпочили. Усіх їх безкоштовно звозили у Льодовий палац, де вони досхочу змогли покататись на ковзанах.

А вже 15 березня м. Бєлосток (Польща) приймало учасників міжнародного турніру з боротьби дзюдо серед юнаків 1999-2005 років народження. В ньому взяло участь більше 500 спортсменів з Польщі, Білорусі, Литви та України. В збірну команду Волинської області потрапили троє шацьких спортсменів: Роман Самолюк (І місце), Сергій Цекот (ІІІ) та Андрій Яковініч (V). В загальному заліку збірна команда волинян виборола першу сходинку, здобувши 9 перших, 6 других, 5 третіх та 4 п’ятих місць.

26 березня відбулась відкрита першість міста Ковеля з боротьби дзюдо серед юнаків 2001-2002, 2003-2004, 2005 та молодших років народження. В змаганнях взяло участь 280 спортсменів з Волинської, Одеської, Львівської, Рівненської та Вінницької областей.

Збірну команду Шацького району представляли 23 дітей, які показали найкращий рівень боротьби, здобувши перше загальнокомандне місце. Чемпіонами в своїх вікових та вагових категоріях стали: Роман Самолюк, Назар Горніч (с. Голядин), Максим Москальчук, Андрій Данилюк, Владислав Ключук та Сергій Цекот. Срібними призерами стали Назар Зубчик, Богдан Натальчук, Олександр Літвінчук, Борис Голядинець. Бронза дісталась Артему Остапуку, Іллі Черв’яку, Артему Оксюті.

Організатори змагань нагородили дітей цінними подарунками за командні місця кожної вікової групи. Та найціннішим подарунком став Кубок за перше місце, якому наші спортсмени дуже раді, адже він дістався їм у запеклій боротьбі.

Наш кор.