Головна Економіка Відбувся відкритий чемпіонат Житомир­ської області

Відбувся відкритий чемпіонат Житомир­ської області

3433

Красивим святом веслувального спорту став відкритий чемпіонат Житомир­ської області, присвячений пам’яті майстра спорту міжнародного класу Сергія Лі­міновича, срібного і бронзового призера чемпіонатів світу 70-80 роках минулого сто­ліття.

На запрошення організаторів і головного спонсора змагань, сина відомого спортсмена, до Житомира з’їхались спортсмени і ветерани спорту з багатьох міст України (близько 250 учасників). Приємно, що вихованці Шацької ДЮСШ зу­міли вибороти нагороди за такої сильної конкуренції.

Серед юнаків-каноїстів 2001-2002 років народження на дистанції 100 м перше місце виборов Іван Федчишин. У віковій групі 2003-2004 років народження на 100 м перше місце посів Олександр Ягодинець. На 1000-метровій дистанції перше місце завоював Олег Дударчук, який за сумою двох дистанцій (плюс ІІ місце на 100 м) отримав грошову винагороду за загальний залік. Нагороди нашим спортс­менам вручав олімпійський чемпіон Юрій Чебан, який щиро спілкувався з усіма учас­никами, давав автографи і поради юним спортсменам.

Тренери і спортсмени Шацької ДЮСШ подякували організаторам за без­кош­товне проживання і харчування. Також хочемо подякувати своїм землякам-ковельчанам, які дали нашим веслувальникам сучасні човни, котрих нам дуже не вистачає для здобуття ще більших перемог. Щира подяка постійним спонсорам Василю Печуку та Анатолію По­лінкевичу, які організували проїзд команди до місця змагань.

Змагання в Житомирі завершили сезон змагань 2015 року, який для нас був до­сить вдалим. Більш суттєвий аналіз зробимо пізніше і обов’язково поділимось з читачами газети «Шацький край», нашими вболівальниками.

Леонід ЦЮП’ЯХ, Василь ЖИПА, Микола РОМАНОВИЧ, тренери Шацької ДЮСШ.