Головна Економіка Спортивна спартакіада до ювілею району

Спортивна спартакіада до ювілею району

4279

1 лютого в Шацьку відбулася районна спартакіада «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя», присвячена 20-ій річниці створення Шацького району. На змагання запрошувалися сільські та селищна ради, колективи установ та організацій району. Доводиться констатувати, що не всі ради зацікавлені у по­пу­ляризації масового спорту, адже дві з них – Прип’ятська та … Шацька (!!!) не взяли участь у головних, можна сказати, спортивних змаганнях району, тим паче присвячених ювілею озерного краю. Якщо Прип’ятську сільську раду ще можна якось зрозуміти, то Шацьку селищну, на території якої проводилися спортивні баталії, абсолютно ні. Можливо, щоб розрубати гордіїв вузол ситуації зі спортом в районному центрі, потрібно ввести посаду спортивного інструктора. З цією ініціативою на сесію селищної ради виходив відділ з питань сім’ї, молоді та спорту Шацької РДА. Утім, депутати вирішили подумати і перенесли свій вердикт на потім. А те, що в Шацьку є таланти, засвідчив і той факт, що чимала кількість спор­тсменів районного центру змагалася під прапорами інших сільських рад району… і перемагала.

Практично у всіх видах спартакіади точилася справжня спор­тивна боротьба. У волейболі знову сильнішою стала об’єднана команда Світязь-ШНПП, яка випередила студентів лісового коледжу (другі) та Пульмівську сільську раду (третя).

У футзалі не було рівних Самійличівській сільській раді, яка була укомплектована з шацьких футболістів, другими стали піщанці, третіми – шачани (команда сформувалася лише завдяки ентузіазму тренера Адальберта Корпоная). У чоловічому настільному тенісі переміг Роман Самолюк (Самійличі), жіночому – Євгенія Борсук (Самійличі). У шахах перше місце вибороли Ігор Львович та Ярос­лава Захарко (обоє – Світязь-ШНПП). У шашках кращими стали Андрій Пацаманюк (лісовий коледж) та Валентина Денисовець (Світязь-ШНПП).

У загальнокомандному заліку перше місце здобула Піщанська сільська рада, друге у Шацького лісового коледжу, третьою стала команда Світязь-ШНПП.

Всього у спартакіаді взяло участь 90 спортсменів, а головним арбітром працював директор Шацької ДЮСШ Василь Жипа.

Переможців та призерів було нагороджено кубками і грамотами, а волейболістів та футболістів ще й грошовими призами. Цю приємну місію виконали Володимир Голядинець, голова Шацької районної ради, та Сергій Пархонюк, заступник голови Шацької РДА.

Віктор ГРИЦЮК.