Головна Економіка В Ковелі від­бувся чемпіонат Волинської області з веслування на бай­дарках і каное

В Ковелі від­бувся чемпіонат Волинської області з веслування на бай­дарках і каное

3633

15 червня в м. Ковель від­бувся чемпіонат Волинської області з веслування на бай­дар­ках і каное. У змаганні взя­ли участь юнаки та дівчата 1998-1999 та 2000-2001 років народження.

Успішно виступили на них вихованці Шацької ДЮСШ. Пер­ше місце вибороли: Тетя­на Гінайло (байдарка-одиноч­ка, 200 та 500 метрів); Дмит­ро Озимок (каное-одиночка, 200 метрів); третє місце: Ва­лерія Терета (байдарка-оди­ноч­ка, 500 метрів); Микола Кропивник (каное-одиночка, 200 метрів).

У байдарочників відзна­чилися Микола Латковський, Ілля Зуб та Микола Поло­же­вець, які дісталися до фі­нішу другими. Відзначилися наші спортсмени і в парних екі­па­жах. Насамперед, це сто­сує­ться Діани Смоляр, Валерії Терети, Андрія Положевця, Іллі Зуба, Миколи Кропивника, Дмитра Озимука, Миколи По­ло­жевця, Івана Федчишина та Петра Редька.

За результатами обласної веслувальної регати, до скла­ду збірної команди Волині включено 8 спортсменів Ша­ць­кої ДЮСШ. Саме вони 24-28 червня захищатимуть честь регіону на чемпіонаті України, який пройде на водах Ковель­ського водосховища.

Віктор ГРИЦЮК.