Головна Економіка У Шацьку живе чемпіон України з веслування

У Шацьку живе чемпіон України з веслування

3685

З відмінним показником за­вер­шився чемпіонат України з веслування на байдарках і ка­ное для вихованців Шацької ДЮСШ. Троє із семи веслу­ва­ль­­ників району, які були вклю­чені до складу команди Волин­ської області, приїхали додому з медалями.

Найвищого результату до­сяг Іван Федчишин, який став дво­разовим чемпіоном України в каное-четвірці на дистанціях 500 та 1 000 метрів. Крім того, в його активі і срібна медаль в цьо­му ж екіпажі на дистанції 200 метрів.

Три других місця у Юлії Приступи (байдарка-четвірка, 200 та 500 метрів, естафета 4х200 метрів). У скарбничку ме­дального за­ліку команди об­ласті дві срібні нагороди пок­лала і Діана Смоляр (каное-двій­ка, 200 та 500 метрів). У ко­мандному заліку во­линяни зай­няли високе дру­ге місце, пос­тупившись лише хер­сон­цям.

Нагадаю читачам, що зма­гання проходили на Ковельсь­кому водосховищі. Наших спо­ртс­менів, а це діти 1999-2000 та 2001-2002 років народження, готували до змагань їхні тре­нери – Леонід Цюп’ях, Микола Ро­ма­нович та Василь Жипа.

Вони попросили через газету подякувати їхньому постійному спонсору Василю Печуку за фі­нан­сову допомогу у підготовці вес­лувальників до регати всеук­­раїнського рівня.

Віктор ГРИЦЮК.