Головна Економіка В Шацьку відвідувачі ма­ли можливість насолодитися виступом гурту «Півноти»

В Шацьку відвідувачі ма­ли можливість насолодитися виступом гурту «Півноти»

4177

В один з магічних різдвяних вечорів жителі Шацька та гості ма­ли можливість насолодитися виступом гурту «Півноти» (ке­рівник Андрій Конашук).

Концерт відбувався в залі Шацького лісового коледжу за підтримки фонду «Краще житт­я» та Церкви адвентистів сьомого дня.

Насичену концертну програму, ведучим якої був Та­рас Гапон, склали сучасні твори, інструментальна музика та різдвяні пісні. Потужний голос Олесі Матяшук, вір­туозна гра на музичних інструментах інших учасників гу­р­ту, ліричні та запальні пісні, жарти та веселі історії з життя колективу нікого не лишили байдужими. Молоді ж найбільше припало до душі виконання пісенного хіта з рекордною кількістю переглядів на YouTube – «Despacito».

Ансамблю «Півноти» 5 років, співають і грають у ньо­му Олександр та Олеся Матяшуки, Андрій Конашук, Та­рас Гапон, Віктор Ліщук. Гурт знають на Волині і в багатьох областях України завдяки численним благодійним кон­цертам. «Півноти» збирав кошти на лікування хворих, на путівки в санаторій «Барвінок» для солдатів АТО, брав участь у різдвяному благодійному телемарафоні «Бог багатий милосердям», є лауреатом Всеукраїнського фестивалю «Я співаю для Ісуса».

Глядачі поринули в атмосферу свята, колядували разом з учасниками гурту, насолоджувалися профе­сій­ним співом і в знак вдячності нагороджували їх щедрими оплесками.

Мирослава ЦЮП’ЯХ