Головна Свято У Ростанській школі про новорічний настрій дітей подбали спонсори

У Ростанській школі про новорічний настрій дітей подбали спонсори

3260

Новорічні свята – одні з найбільш улюб­лених у дітей. Аби во­ни залишилися в їхній па­м’яті якнайдовше, подбали у ЗОШ І-ІІІ ст. села Рос­тань.

Вітання від Діда Мороза та Снігуронь­ки, пісні та танці, хо­роводи кругом свят­ково прикрашеної но­ворічної красуні-ялин­ки, веселі інтерпре­та­ції казок на сучасний лад, роль яких вико­на­ли учні школи, ро­зіг­раші призів та но­ворічні солодкі пода­рунки – чого тільки не було на святкових заходах, що відбувалися у три етапи: для учнів 1-4, 5-8 та 9-11 класів. А чого тільки варті були новорічні костюми у дітей! Здається, такого розмаїття шкільна зала ще не бачила.

А за спонсорську допомогу вчителі, діти та батьки дя­кують народному депутату України Степану Івахіву та його благодійному фонду «Патріоти Волині», які подбали про подарунки для учнів 1-4 класів на день святого Миколая.

До проведення новорічних свят (придбання подарунків для усіх учнів школи та штучної новорічної ялинки) долучились постійні спонсори школи: ПП «Флора» на чолі з директором Вла­диславом Поляковим, приватний підприємець Василь Дени­совець, депутат Шацької районної ради Петро Ткачук, голова Рос­танської сільської ради Мирослава Кликоцюк, лісничий Рос­танського лісництва Сергій Лагодич, підприємці Сергій Мегель, Лариса Миць, Валерій Пастушок, жителі села Ростань Світлана Си­воха, Сергій Лончук, а також житель смт Шацьк Петро Сидорук.

Їм від батьків, вчителів та дітей – щира вдячність за турботу про новорічний настрій для школярів, найкращі побажання миру, благополуччя в родинах. Нехай благословляє вас Господь у всіх справах і починаннях, оновить сили, дасть невичерпну радість, надихаючи вас на служіння рідній Україні.

Наш кор.