Головна Економіка На поточний ремонт автомобільної дороги Шацьк-Вілиця-Прип’ять-Любохини кошти не виділено

На поточний ремонт автомобільної дороги Шацьк-Вілиця-Прип’ять-Любохини кошти не виділено

2599

“Відсутність дорожньої інфраструктури заважає розвитку “зеленого туризму”, – Михайло Імберовський

“Західна частина Волинського Полісся відома в Україні і за її межами своїми озерами, лісами, ягодами, грибами і гостинними людьми. Цьому краю від природи вготована роль бути одним з центрів «зеленого туризму». Однак цьому заважає відсутність розвиненої, насамперед, дорожньої інфраструктури”, – пише депутат у своєму запиті.

“Уже декілька років представницькою і виконавчою гілками влади області піднімалось питання ремонту дороги, яка б сполучала Шацькі озера з грядою озер у Старовижівському та Ратнівському районах і міжнародним автошляхом М 19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблене (на Бухарест).

У 2019 році за кошти місцевих бюджетів була виготовлена технічна документація, а в державному бюджеті передбачались кошти в обсязі 168,2 млн грн. на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Шацьк-Вілиця-Прип’ять-Любохини, однак влітку бюджетні призначення в державному бюджеті на зазначену дорогу були зняті і ремонт не здійснено.

Враховуючи зазначене прошу клопотати перед Кабінетом Міністрів України та Державним агентством автомобільних доріг України щодо включення в перелік та фінансування з державного бюджету у 2020 році об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-03-06/Т-03-02/- Шацьк-Вілиця-Прип’ять-Любохини-/Т-03-08/ на ділянці км 0+490 – км 22+992 (окремими ділянками), ділянка км 0+490 – км 9+747 (45233142-6 Ремонт доріг)”, – йдеться в запиті Михайла Імберовського, адресованого голові Волинської обласної державної адміністрації для розгляду і вирішення по суті.