Головна Економіка Вибираємо екскурсійні тури по Києву

Вибираємо екскурсійні тури по Києву

5486

Київ і його визначні пам'ятки

Готель «Київ 365» – це затишний і комфортабельний туристичний комплекс, який працює 365 днів у році і пропонує всім своїм клієнтам найширший спектр послуг. Наша команда висококласних фахівців допоможе вам ознайомитися з численними визначними пам'ятками Києва цілий рік у складі організованих екскурсій, який відправляються від готелю щодня. Ви самі коригуєте свою програму і вибираєте тільки те, що вам найбільше сподобалося. Ми працюємо за системою «Все включено»: безкоштовний трансфер, проживання у сучасних готелях, збалансоване харчування, пральня, хімчистка, салон краси на території готелю і організація дозвілля постояльців.

Екскурсії та заходи по Києву

Туристичний комплекс «Київ 365» щодня пропонує вам на вибір 8 – 9 екскурсій, туристичних походів до лісу, до озер, знайомство з найкрасивішими місцями Києва, пікніки на свіжому повітрі, риболовлю, та багато іншого. Найбільшою популярністю серед туристів користуються:

Києво-Печерська Лавра;
Меморіал Батьківщина-Мати;
 Хрещатик та Майдан Незалежності;
Межигір'ї;
величні собори і монастирі;
Співоче поле, Печерський ландшафтний парк площею понад 30 га, в основі композиції якого лежить принцип симетрії;
зоопарк і аквапарк;
фортифікація Києва – найбільша і вражаюча їх всіх існуючих в Європі.

Окремо варто розповісти про прогулянці – екскурсії в музей під відкритим небом Пирогово. Цей неймовірний музей знаходиться на досить горбистій місцевості і займає просто величезну площу. На його території розташовано більше 300 експонатів. Тут можна ближче познайомитися з архітектурою та побутом українського народу, покататися на конях, придбати на згадку безліч цікавих сувенірів і повінчатися далеко від всіх у старовинній церкві.
Екскурсія в Переяслав-Хмельницький – місто-музей

Переяслав-Хмельницький особливо привабливий своєю цікавою і найдавнішою історією. Розташований він у мальовничій лісопарковій зоні, яка є історико-культурним заповідником. На його території розташовано більше 30 музеїв, різні церкви, які належать до різних епох, сільські будинки, колекція вітряків, озера, земляні вали і кріпосні споруди. Незважаючи на час, що минув, тут досі витає особливий дух українського села Київської Русі. Екскурсія в ці місця подарує вам масу нових емоцій, знань і непередаваних вражень. Обов'язково візьміть з собою дітей, для яких це все буде особливо корисно. Історію рідного краю краще вивчати власні очі, а не зачитуючи до дірок підручники.
ТЗ «Круглий Рік» – недорого, захоплююче і цікаво!

Телефонуйте і замовляйте номери! Ви можете замовити тижневий тур, тур вихідного дня або знімати номер подобово. Подаруйте собі та своїм близьким неймовірний, незабутній відпочинок, а ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені. Своїм постійним клієнтам ми регулярно пропонуємо цікаві знижки та акції.