Головна Економіка Юлія Батенкова-Бауман – призерка Параолімпійських ігор

Юлія Батенкова-Бауман – призерка Параолімпійських ігор

4112

Сочинська Параолімпіада 2014 року вже ввійшла в історію світового спорту. Для волинян, зокрема і шачан, вона запам’яталася успіхами нашої землячки Юлії Батенкової-Бауман. На спортивних аренах Росії вона завоювала три срібні і одну бронзову медаль.

Нагадаю, що Юлія народилася в м. Ковель. 8-річною потрапила в жахливу автомобільну катастрофу, в якій загинули її мама і братик, а сама Юля втратила руку. Батько одружився вдруге з шачанкою Асею Дзядук. Відтоді майбутня спортсменка деякий час мешкала в Шацьку і навчалася в місцевій школі. Як зізналася в одному з інтерв’ю, спорт вдихнув у неї друге життя, подарував радість перемог, знайомство з чудовими людьми. Сьогодні Юлія Батенкова-Бауман є багаторазовою чемпіонкою України з легкої атлетики, майстром спорту міжнародного класу з лижних гонок та біатлону, призеркою уже трьох Параолімпійських ігор, нагороджена орденами княгині Ольги ІІ і ІІІ ступенів.

Знаємо, що Юлія мріє про золоту медаль і переживає через те, що не змогла її вибороти в Сочі. Утім, віримо, що головні нагороди – як у спорті, так і в особистому житті – в неї ще попереду!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.