Головна Економіка Юлія Батенкова – чемпіонка світу

Юлія Батенкова – чемпіонка світу

3909

У Швеції завершився чемпіонат світу із зи­мо­вих видів спорту, де Ук­раїну представляла во­ли­нянка, майстер спорту міжнародного класу Юлія Батенкова-Бауман. Вона виборола перше місце у біатлоні (спринт) і перше місце у лижній гонці на 6 кілометрів серед людей з ура­женням опорно-рухо­вого апарату.

Певний життєвий етап чемпіонки пов’я­за­ний із селищем Шацьк. Після ав­то­мобільної катаст­ро­фи, в результаті якої Юлія втра­тила праву ру­ку, ко­рінна ковельчанка декіль­ка років жила в селищі. Тут  і зараз меш­кають люди, які ста­ли для неї рідними, подруги й од­нокласники, що пишаються її успіхами.

Спортивну кар’єру Юлія роз­­почала в легкій атлетиці, а з 2004 року стала займатися зи­мовими видами спорту. Сьо­годні є бага­то­разовою чем­піон­кою України з легкої атлетики, майстром спорту міжнарод­но­го класу з лижних гонок та біат­лону, призеркою двох Парао­лім­пійських ігор, нагороджена орденами Княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів. Попереду в чемпіо­нки – чергові змагання в Сочі-2014, з яких, сподіваємося, вона знову привезе в Україну ви­сокі нагороди. Тримаймо ку­лаки за талановиту землячку!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.