Головна Життя Посадила дерево, збудувала будинок, виростила сина

Посадила дерево, збудувала будинок, виростила сина

4946

Ця привітно усміхнена жінка поєднує в собі те, що поєднати непросто – мудрість і професіоналізм керівника, ділові якості та особливу жіночність.

Антоніна Адамівна ПИЛИПОВЕЦЬ відсвяткувала вчора гарний ювілей з прекрасним життєвим ужинком, досяг­неннями та успіхами. Не бажаючи зупинятись на досягнутому, з новими планами та задумами крокує в  майбутнє.

Ювілярка народилася 28 червня 1963 року в селищі Шацьк. Здобувши середню освіту у Шацькій середній школі, всту­пила на навчання до Луцького кооперативно-технічного учи­лища, яке закінчила з червоним дипломом. Свій трудовий шлях розпочала у Рожищенському комбінаті громадського харчу­вання конди­тером, але разом з тим вирішила далі підвищувати рівень освіти на заочному факультеті Луцького політехнічного інституту за спеціальністю «Інженер-технолог харчової про­мисловості».

Та на цьому етапі свого життя жінка кардинально змінює фаховий напрямок і переводиться на навчання до Терно­пільського фінансово-економічного інституту на факультет бухгалтерського обліку, контролю і аналізу господарської діяль­ності, після чого місцем роботи стає комбінат комунальних підприємств у рідному Шацьку. Тут вона освоювала професію економіста, потім бухгалтера у Шацькій селищній раді, а ще деякий час виконувала функції секретаря-діловода.

З 3 березня 1993 року Володимир Найда, тоді представник Президента України у Шацькому районі, призначив Антоніну Адамівну начальником Шацького районного відділу соці­ального захисту населення. За 20 років роботи у відділі жінка-керівник пережила ряд реорганізацій установи і сьогодні вона очолює управління соціального захисту населення Шацької РДА. Праця не з легких, адже соціальних виплат потребують різні верстви населення, а це люди зі своєрідними ха­рак­терами, принципами. Тому в своїй роботі установа спів­працює з багатьма відділами та орга­нізаціями, селищною та сільськими радами району. А ще важ­ливо, щоб ко­лек­тив уста­но­ви був дру­ж­ний, злагод­же­ний, тоді і пра­цю­вати приємно.

Гордиться Антоніна Пи­ли­повець своїм сином Рус­ланом, який пішов по мами­них стопах і теж здобув еко­­номічну освіту.

Ліана МИСЮРИНА.