Головна Життя Потужний буревій пронісся Шацьким районом. Фото

Потужний буревій пронісся Шацьким районом. Фото

4744

На Волині, у понеділок, 24 вересня, негода наробила чимало лиха. Не оминув буревій і Шацький район. У се­лі Світязь дерево пробило стіну новозбу­дованої каплички. Інцидент трапився вранці, близько 8:30 год. Рятувальники за допомогою бензопили розпиляли де­рево і лебідкою на автомобілі відтягнули його від будівлі.

Також в цьому селі сталась ще одна пригода. На одній з вулиць дерево від пориву вітру впало на автомобіль білорусів (мешканці сусідньої країни саме поверталися зі служби у монастирі та за­стрягли на дорозі). Поліцейські допомогли рятувальникам ліквіду­вати наслідки. Автомобіль зазнав механічних пошкоджень.

На ней­тральній стороні між пунктами пропуску «Пулемець» та «То­ма­шовка» буревій звалив на дорогу чималого дуба, що на деякий час припинило рух автомобілів (правда, наслідки швидко вдалося ліквідувати, і черга на пункті пропуску поволі зникла).

Від сильного пориву вітру біля відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА з корінням звалило яблуню. Добряче від буревію пос­траждали і садки жителів району, адже з дерев позривало плоди та поламало гілки.

Окрім того, внаслідок негоди було знеструмлено декілька вулиць Шацька. Але енергетики вже до вечора (а по деяких вулицях – до ранку) відновили електропостачання.

Віта ШЕПЕЛЯ