Головна Життя Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ

Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ

12397

З 23 лютого у стінах Луцького національного технічного університету  проходили  заняття за програмою проекту  Школа бізнесу-2019. ВІДЕО.

Вже четвертий рік поспіль організатор заходу – факультет бізнесу, яким керує депутат обласної ради Надія Хвищун.

Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ (ВІДЕО)

Проводився захід за підтримки Волинської обласної ради та департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради. Цього року  учасниками Школи стало 136  молодих людей з 56 навчальних закладів Волинської, Рівненської та Львівської областей. Серед них і учні Волинського та Нововолинського наукових ліцеїв обласної ради. Лозунг заходу – “Час, інвестований в розвиток”. Саме цього очікують від часу, проведеного цими днями в стінах вишу учасники форуму. Більшість в  майбутньому хочуть започаткувати свою справу.
Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ (ВІДЕО)
“Ми бачимо тут майбутніх бізнесменів, економістів, менеджерів, маркетологів, людей, які створюватимуть свій бізнес не тільки в Україні, а й закордоном, людей, які готові розвиватися, самовдосконалюватися у свої вихідні дні, аби підвищити інтелектуальний рівень”, – коментує подію декан факультету бізнесу ЛНТУ, депутат обласної ради  Надія Хвищун.

Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ (ВІДЕО)

Учасників розділили на 5 команд: “Бізнес-ангели”, “Конкурентні сили”, “Інвестиційний вектор”, “Ринкова кон’юнктура”, “Бюджетні марафонці”.  Впродовж чотирьох днів вони відвідували тренінги професійного спрямування, волинські підприємства та командно вирішували бізнес-кейси, які сьогодні захищали. Родзинкою програма стало знайомство школярів з відомим бізнесменом-ресторатором, бізнес-тренером Романом Хорзовим у розважально-оздоровчому комплексі “Mojo Hall”.

Сьогодні всі учасники отримали сертифікати про завершення навчання в Школі.
Їх вручив  ректор Луцького НТУ, депутат обласної ради Петро Савчук.

Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ (ВІДЕО)

“Дякую вам за вашу позицію, за активність та здобутки. Впевнений, що наша Школа бізнесу найкраща в області. Дякую факультут бізнесу за чудову організацію”, говорив депутат у вітальному слові. Як ректор вишу він пообіцяв, що в наступному сезоні навчання в Школі особисто проведе тренінг для учасників.

Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ (ВІДЕО)

Нинішніх випускників також привітала завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування; голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики обласної ради Ірина Вахович: “Мені дуже приємно бачити таку кількість учасників цього року, бо школа триває уже 4 рік і щоразу ми спостерігаємо наростаючу тенденцію за кількістю та, сподіваюся, якістю. Насправді ви провели чотири цікаві дні у нашому університеті. Запрошуємо вас на навчання у Луцькому НТУ, де ви однозначно будете задоволені. Аргумент полягає у тому, що кожен завідувач кафедр, декан факультету бізнесу і я навчалися саме у цьому закладі вищої освіти, закінчили аспірантуру, потім докторантуру і почали викладати тут. Цей ЗВО відрізняється тим, що має два потужні факультети економічного спрямування, які створюють основний рейтинг. Найпотужніші наукові розробки, креативна складова – започатковані саме на цих факультетах. Крім того, у нас є інженерні та творчі спеціальності, а викладачі нашого університету вкладають у кожного свою душу, мають індивідуальний підхід. Тому, я впевнена, ви будете задоволені. Я вас вітаю і чекаю у стінах Луцького НТУ”.

Волиньрада підтримала Школу бізнесу-2019 в Луцькому НТУ (ВІДЕО)