Головна Військо У Шацьку вшанували пам’ять загиблого героя АТО Сергія Мокренка

У Шацьку вшанували пам’ять загиблого героя АТО Сергія Мокренка

10650

28 лютого, минуло два роки, як на Світлодарській дузі в районі селища Луганське Бахмутського району Донецької області загинув наш шачанин, боєць 54-ї окремої механізованої бригади Сергій Мокренко. Йому було лише 23 роки… Він з гідністю боронив кордон нашої держави  від російського агресора, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сергій Мокренко нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України», орденом «За мужність» ІІІ ступеня, орденом «За мужність» ІІступеня (посмертно ), народною медаллю  « За незламність духу».

Вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за нашу державу – це  святий обов’язок кожного, тому в цей сумний день керівництво Шацького району, працівники райдержадміністрації  та інших державних установ, представники райвійськкомату, члени громадської організації «Ветерани АТО Шацького району», рідні, близькі та друзі, відвідали могилу Сергія Мокренка на кладовищі у селищі Шацьк.

Прозвучало багато скорботних промов та спогадів про загиблого героя, перш за все, як про доброзичливу, щиру людину, яка пожертвувала своїм життям заради миру й добра на рідній Україні.

«Я особисто не був знайомий з Сергієм, але його подвиг свідчить про те, що це людина надзвичайно добра, сильна, відважна. Це людина, що віддала життя задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь. Ми завжди повинні пам’ятати нашого мужнього воїна та бути гідними його вчинку. Тож нехай закінчиться війна і більше не гинуть молоді хлопці, а живуть та працюють на благо своєї країни», – наголосив у своїй промові військовий комісар Шацького райвійськкомату Олег Кивлюк. Також Олег Миколайович висловив співчуття рідним та пообіцяв у повсякчас надавати свою допомогу.

Присутні вшанували пам’ять Героя України хвилиною мовчання та поклали  живі квіти на його могилу.

В цей день мама Сергія Мокренка та сестра з чоловіком були присутні на ритуалі поминання українських героїв у місті Києві, започаткованого  у свято Покрови Святої Богородиці, день Захисника України.

У заході, що проходив саме на території Міністерства оборони України взяли участь рідні загиблих українських Героїв, керівництво Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Слід зазначити, що голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець посприяв в організації поїздки матері загиблого  Любові Буз до міста Києва.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації