Головна Життя У Шацькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

У Шацькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

11165

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

24 липня 2019 року під головуванням заступника голови Шацької райдержадміністрації Володимира Бугайчука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У роботі комісії взяли участь: керівник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Кропивник та головний спеціаліст служби Алла Пех, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Єрофєєва, головний лікар Шацької районної лікарні Світлана Крецу, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Пилиповець, начальник сектору превенції Шацького відділення поліції Людмила Гринь, начальник відділу СССДМ Людмила Смоляр, заступник начальника управління з питань виплати пенсій – начальник відділу № 9 (Шацьк) управління з питань виплати пенсій Головного управління пенсійного фонду України у Волинській області Віктор Гірич, а також запрошені громадяни.

На порядку денному розглядалися питання щодо призначення піклування над дітьми позбавленими батьківського піклування, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та тих, які опинились в складних життєвих обставинах.

На засіданні комісії заслухано громадян, які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та надано рекомендації керівників районних служб та спеціалістів (відповідно профілю), напрацювання, план спільних дій в 2019 році.

За результатами засідання комісією прийнято виважені рішення щодо розв’язання порушених питань з метою захисту прав та інтересів дітей.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації