Головна Інтерв'ю Депутати Шацької районної ради зблизька

Депутати Шацької районної ради зблизька

5524

Єрофєєва Людмила Степанівна

Розкажіть про себе.

– Народилася 15 червня 1970 року в смт Шацьк. Після закінчення місцевої школи вступила до Херсонського педінституту (факультет «російська мова і література»). Працювала вчителем Брилівської середньої школи, що на Херсонщині. В 1993 році разом із чоловіком і сином переїхала в смт Шацьк, де цього ж року була призначена директором Шацького БДЮТ. В 2003-у очолила службу у справах дітей Шацької РДА. В 2010 році стала депутатом Шацької районної ради і була обрана заступником голови районної ради. Як уже згадувала, я заміжня, маю двох дітей, котрі сьогодні здобувають освіту у вищих навчальних закладах.

Життєві принципи, яких дотримуєтеся.

– Завжди і з усіма бути чесною, порядною, людяною.

Чому обрали саме Партію регіонів?

– Я є засновником районної організації Партії регіонів у 2001 році, її першим членом. Свідомо її обрала, бо люблю свою країну, мрію про хороше майбутнє для неї. Хоч і живу на Західній Україні, та не підтримую ідею радикального націоналізму. Разом з однодумцями пережила часи, коли Партія регіонів була опозиційною. Після Помаранчевої революції мені пропонували вийти з Партії регіонів, але я не є перебіжчиком з однієї політичної сили в іншу, не є зрадником і пристосуванцем. Зараз, коли партія регіонів – це партія влади, я пишаюся тим, що змогла вистояти в скрутні часи, що фракція Партії регіонів – найчисельніша у Шацькій районній раді, що разом усі її члени – могутній колектив, що приймає лише хороші, виважені рішення.

Що для вас сьогодні означає Партія регіонів?

– Партія влади, котра дбає про людей, про покращення їхнього добробуту, виконує все, що задекларувала в своїй передвиборчій програмі. Ця партія вміє працювати, завойовуючи авторитет людей не словом, а ділом. Сьогодні, до прикладу, розбудовується соціальна інфраструктура, нові дороги, вчасно і в пристойних розмірах виплачуються соціальні допомоги, підвищується стипендія тощо.

Ви депутат з досвідом чи стали ним вперше?

– Вперше.

На вашу думку, в чому полягає призначення депутата?

– Депутат має захищати права, відстоювати інтереси своїх виборців, бути активним на сесійних засіданнях. Люди вірять тим, кому віддали на виборах свої голоси, тому народні обранці не мають права їх ігнорувати. Хоча, на превеликий жаль, у Шацькій районній раді є депутати, що не відвідують засідань комісій і сесій.

Розкажіть про свою депутатську діяльність.

– Я є координатором діяльності трьох постійних комісій районної ради. Найбільш близькою для мене є та, що опікується питаннями охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури і спорту. Перед сесіями беру активну участь у засіданнях комісій, сприяю прийняттю важливих і корисних для громади рішень, вношу пропозиції до плану роботи районної ради. Вважаю потрібним проведення виїзних засідань комісій, як це було, скажімо, в музичній і дитячо-юнацькій спортивній школах.

Що вам вдалось вирішити у період вашого перебування на даній посаді?

– Немало питань, які стосувалися благоустрою, функціонування ринку, соціальних виплат, працевлаштування жителів району.

Якими були депутатські запити і як часто вони надходили?

– Все перераховане вище і було в моїх депутатських запитах.

Як часто на прийом до вас йдуть люди? З якими питаннями?

– За останні роки звернень поменшало. Це, вважаю, один з показників ефективної роботи органів влади. Серед тих звернень, що є, переважають питання про землю і соціальні виплати.

Що планується зробити в майбутньому?

– Я координатор процесу впровадження в Шацькому районі чергового етапу проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (відтворення методології). Це для мене нова, проте цікава і пізнавальна робота, а її результат – реальне покращення благоустрою сільських територій.

Як виконується програма «Будуємо нову Волинь» у вашому районі?

– У нашому районі, як у жодному іншому, це яскраво видно. Люди, що вперше за багато років відвідують Шацьк, помічають у ньому великі зміни. Новий суд, поліклініка, лікарня, центр зайнятості. За сприяння лідерів Партії регіонів добудовується Шацька школа. Це не може не радувати!

Як ви популяризуєте ініціативи Президента, Уряду на місцях?

– В районній організації Партії регіонів розроблений план зустрічей з виборцями, під час яких і ведуться розмови такого змісту.

Чи відчули ви певні зміни від нової провладної команди в регіоні?

– Звичайно, все сказане вище – яскравий приклад цьому.

Як оцінюєте роботу опозиції в цілому і на місцях?

– Опозиція потрібна, щоб провладну партію тримати в тонусі. Її волевиявлення – це думка певної групи людей, яку не можна ігнорувати. Але я за чесну політику, без бруду і брехні, без палок у колеса тим, хто хоче працювати.