Головна Історія Щоб більше дізнатися про рідний край

Щоб більше дізнатися про рідний край

5060

Я люблю тебе, мій краю,

Мій чудовий краю дорогий.

І краси я більшої не знаю,

Як краса поліської землі.

У день святкування 20-річчя створення Шацького району у фойє районного Будинку культури цен­тральною бібліотекою для дорослих та бібліотекою для дітей була організована книжкова виставка «Бла­гословенний будь, мій краю». На виставці були пред­ставлені книги, в яких розміщено статті з історії і сьо­годення нашого району, а також твори В.Лазарука «Світязь», «Отрок. Осінь», В.Мельника «Шацьке по­озер’я», О.Демедюка «Світязь. Підманево. Омельно. Села Шацького району», «Шацьк. Мельники», Л.Ільїна «Озера Волині», І.Ольховського «Кривава Волинь», І.Ільїна «Роде наш красний», «Шацький НПП. Історія і сьогодення», В.Фадєєва «Життя роз­кидані улам­ки», А.Цвида «На вітрилах розлуки» та «Подивинки По­лісся», В.Денисюк «На рідній землі» та інші.

Великий інтерес жителів району викликали альбоми, папки, які доповнювали виставку і містили матеріали з історії походження сіл району, починаючи з далекого минулого і до сьогодення. Із папок «Відомі люди району» та «Творчість наших земляків» можна було дізнатися про талановитих людей району.

Отже, хто бажає більше дізнатися про рідний край, просимо звертатися до нашої бібліотеки. Сподіваємося, що представлені матеріали стануть вам у пригоді.

Наш кор.