Головна Конкурси В Шацьку організували фотоконкурс до Дня вишиванки

В Шацьку організували фотоконкурс до Дня вишиванки

6495

Вишиванка – це не просто національне українське вбрання. Вишиванка – генетичний код нації. Щороку у Шацькій громаді традиційно відзначали День вишиванки масштабними флешмобами та «вишиванковими» акціями. Однак, цьогоріч на заваді святкуванню став карантин. Ми не впадаємо у відчай та оголошуємо конкурс на кращу світлину у вишиванці.

Умови конкурсу дуже прості: до 20 травня надсилайте на електронну адресу  shsrada1@ukr.net або в приватні повідомлення нашої Facebook сторінки Шацька селищна рада власне фото або фото із родиною. У повідомленні також вказуйте прізвище, ім’я, по-батькові та номер телефону. Головна умова конкурсу – всі люди на фото мають бути у вишиванках. Свої світлини можуть надсилати усі охочі мешканці громади, вік учасників необмежений. Нагадуємо також про дотримання правил карантин – фотографуйтеся з найріднішими, членами родини, які проживають разом з вами.

Напередодні Дня вишиванки, усі світлини будуть опубліковані на нашому офіційному сайті та сторінці у Facebook. А безпосередньо 21 травня, у День вишиванки ми оберемо переможця. Ним стане автор фото із найбільшою кількістю вподобань. На переможця чекає подарунок від магазину “Шацькі сувеніри” (підприємець Неля Сацюк)

Надсилайте свої фото – покажіть красу українських вишиванок!